Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

درباره وب سایت Learn Route

* وب سایت لرن روت (LearnRoute)  در ابتدای تابستان 1394 توسط یک تیم سه نفره شروع به خلق شدن کرد و توانستیم با اتکا بر دانش و مهارت های برنامه نویسی خود آن را در نیمه ی دوم شهریور ماه همان سال راه اندازی کنیم.
 * هدف از ایجاد سایت لرن روت (LearnRoute) ایجاد بستری است که در آن بتوان نیازهای آموزشی خود را برطرف کرده همچنین در صورت برخورد با مشکلی بتوان با مراجعه به آن درصدد برطرف کردن آن مشکل برآمد. 
* سایت لرن روت (LearnRoute) با ایجاد فروشگاهی جهت فروش محصولات آموزشی شرکت های معتبر توانسته بانک عظیمی از مجموعه های آموزشی در زمینه های مختلف را فراهم آورده تا بتوان با صرفه جویی در هزینه و وقت، مجموعه آموزش های متنوع را با کیفیت های عالی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
* چرا سایت لرن روت (LearnRoute)؟
با توجه به این که نویسندگان سایت لرن روت خود از دانش و مهارت های بالا در زمینه ی تخصصی خود بهره مند هستند مقالات و آموزش هایی را که در سایت قرار می دهند از لحاظ فنی از کیفیت خوبی برخوردار است، همچنین سعی می شود تا آموزش هایی در سایت قرار گیرند که بیشتر به نیازهای بازدیدکنندگان نزدیک باشد.
ما سعی می‌کنیم تا در مقالات آموزشی خود هرجا که احتمالش وجود دارد که مطلبی برای کاربر نامفهوم باشد را به صورت کاملا شفاف توضیح دهیم تا با این کار به یادگیری عمیق بازدیدکنندگان نیز کمک کرده باشیم زیرا ما به این موضوع اعتقاد داریم که تا مفهمومی را متوجه نشویم نمی توانیم از آن برای برطرف کردن نیاز خود استفاده کنیم پس اولویت ما قابل درک و مفهمومی بودن مقالات آموزشی است.

تیم لرن روت (LearnRoute)

هرگز یادگیری را متوقف نکنید    Never stop Learning