Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: ارسال سریع تر فایل ها با SHAREit

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
22:46:32 1395-02-07
معرفی اپلیکیشن shareit

همیشه در زمان انتقال فایل ها بین دو دستگاه مختلف از قبیل کامپیوتر، موبایل و ... مشکلاتی وجود داشته است. از عمده این مشکلات عدم توانایی ارتباط بین این دستگاه ها، وجود فاصه زیاد و یا سرعت انتقال کم آنها بوده است. اما SHAREit خلق شد تا همه چیز را دگرگون کند. در ادامه به معرفی این اپلیکیشن انتقال فایل خواهیم پرداخت. با لرن روت همراه باشید.

SHAREit اپلیکیشنی بی نظیر است که بوسیله آن می توانید در کمترین زمان ممکن فایل های ویدیویی و صوتی، عکس ها و تصاویر، مستندات و برنامه های موجود بر روی دستگاه خود را، به دستگاه های دیگر ارسال کنید. SHAREit بوسیله شرکت Lenovo ساخته شده است. با استفاده از SHAREit دیگر نیازی به استفاده از کابل، شبکه های تلفنی، شبکه وای فای فعال، بلوتوث و ... ندارید. در نتیجه عدم نیاز به شبکه وای فای فعال، درواقع شما فایل های خود را بدون استفاده از اینترنت منتقل کرده اید که این به معنای عدم وجود هزینه در انتقال فایل بوسیله SHAREit می باشد.

شما بوسیله SHAREit قادر خواهید بود تا انواع فایل ها را به گروه هایی تا حداکثر 5 دستگاه بطور همزمان ارسال کنید. همچنین شما در ارسال فایل ها هیچ محدودیتی از لحاظ حجم فایل ارسالی ندارید. این بدان معناست که هر فایلی را می توانید در زمانی کوتاه ارسال کنید. طبق بررسی ها، سرعت ارسال بوسیله SHAREit، چهل برابر سرعت ارسال از طریق بلوتوث است!

یکی از امکانات جالب SHAREit امکان ارسال خود این اپلیکیشن از طریق وایرلس به سایر دستگاه هایی است که این اپلیکیشن بر روی آنها نصب نیست. پس از آن می توانید فایل های حجیم را از طریق SHAREit بین دو دستگاه منتقل کنید. نکته درخور توجه اینست که دستگاه هایی که SHAREit بر روی آنها نصب و فعال باشد و در محدوده همدیگر قرار داشته باشند بوسیله این اپلیکیشن بطور خودکار شناسایی می شوند.

یکی از نکات جالب SHAREit اینست که این اپلیکیشن انواع مختلف فایل را با سرعت بالا ارسال می کند و نوع فایل شما در سرعت این انتقال تفاوتی ایجاد نمی کند.

شاید بتوان مهم ترین مزیت SHAREit را پس از ارسال با سرعت بالا، ویژگی انتقال فایل میان پلتفرم های مختلف عنوان کرد. SHAREit با پشتیبانی از اندروید، تبلت ها، iPad، iPhone و حتی ویندوز این امکان پذیری را بوجود آورده است که بتوانید میان این دستگاه ها فایل ها را به راحتی منتقل کنید کاری که در صورت عدم وجود SHAREit بسیار سخت می شد. از نکات قابل توجه پشتیبانی SHAREit از نسخه های بسیار پایین اندروید یعنی 2.2 می باشد.

از لحاظ امنیتی SHAREit در سطح قابل قبولی قرار دارد بطوریکه بدون اجازه شما هیچکس این امکان را ندارد که بوسیله SHAREit برای شما فایلی ارسال کند.

کار با SHAREit آسان است. پس از نصب فایل ارسالی خود را از طریق SHAREit به اشتراک بگذارید و شخصی که خواهان دریافت فایل است دکمه Recieve موجود در اپلیکیشن را فشار میدهد. پس از آن فایل ها با سرعت منتقل می شوند.

شما می توانید آخرین نسخه اپلیکیشن SHAREit را از کافه بازار از طریق لینک زیر دریافت نمایید:

 

 

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه




 مهمان
       

63


بستن