Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

SEO

افزایش رتبه سایت در گوگل

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
12:56:23 1394-07-24
چگونه رتبه خود را در نتایج گوگل افزایش دهیم؟

این سوال که چگونه رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهیم، یک پرسش با هزاران جواب است. ما در این مقاله بهترین پاسخ که چیزی جز پاسخ رسمی خود گوگل نیست را برای شما شرح خواهیم داد. با لرن روت همراه باشید.

سوالی که در این رابطه زیاد پرسیده می شود این است که چگونه سایت ما در گوگل اول ظاهر شود و یا افزایش رتبه در گوگل چگونه است و یا اینکه چه کار کنیم تا گوگل سایت ما را بالاتر نشان دهد؟ 
اینگونه سوالات و سوالات نظیر آن از غول جستجوی اینترنتی یعنی گوگل هم زیاد پرسیده می شود. گوگل بطور رسمی پاسخ این سوالات را اینگونه داده است:
همه از ما این سوال را می پرسند. پاسخ این است که هیچ رازی در کار نیست. فقط کافیست کارهایی را به بهترین شکل انجام دهید. بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید تا رتبه خود در جستجوی گوگل را افزایش دهید بصورت زیر است:

  • محتوای با کیفیت و غنی در سایت خود تهیه کنید: گوگل تلاش می کند تا بهترین نتایج را برای درخواست کاربران تهیه کند. اگر شما بهترین محتوا را آماده کرده باشید، شما در بازی هستید. از گزارش گوگل آنالیتیکس استفاده کنید تا ببینید چه جستجوهایی کاربران را به سمت وب سایت شما هدایت کرده است.
  • وب سایت خود را سازگار با موبایل طراحی کنید: بسیاری از کابران از طریق موبایل به جستجو می پردازند. نتایج ما بهترین پاسخ را که ما فکر می کنیم به درخواست کاربر نزدیک است و همچنین برای او باعث تجربه خوبی در پلتفرمش خواهد شد( در اینجا منظور نمایش مناسب صفحات در موبایل می باشد) نشان خواهد داد.
  • از عنوان ها و پاراگراف های پر معنی و عمیق استفاده کنید: عنوان های تمیز و شسته رفته و خوب به همراه Meta tag description مناسب به ما کمک می کند تا هدف صفحه شما را متوجه شویم و نتایج مفید در نتایج خود برگردانیم.
  • داده های ساختاریافته (Structured data) به سایت خود اضافه کنید: برای قادر ساختن ویژگی های اضافه تر به جستجو از قبیل امتیازدهی(stars)، اطلاعات یک رویداد(event information)، یا باکس های جستجو در سایت که منجر به افزایش تجربه کاربری بهتر در کاربران می شوند، وب سایت خود را از این لحاظ ارزشمندتر کنید.
  • استفاده از راهنمایی های ما: برای سایت های خوب و جلوگیری از بروز مشکلات که باعث تاثیر بر رتبه بندی وب سایت شما در نتایج خواهد شد از راهنمایی های ما(Google Guidelines) استفاده کنید.
     

برچسب ها:
مقالات مشابه
ویدیوهای مشابه