Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

مرورگر

تبدیل تب های کروم به دفترچه یادداشت

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
12:52:17 1395-02-24
ویژگی های بسیاری در تب های جدیدی که در مرورگر کروم باز می کنید وجود دارد، یکی از این ویژگی های نوشتن یادداشت در مرورگر می باشد

ویژگی های بسیاری در تب های جدیدی که در مرورگر کروم باز می کنید وجود دارد، یکی از این ویژگی های نوشتن یادداشت در مرورگر می باشد که ما در این مقاله قصد داریم نحوه ی انجام دادن آن را به شما آموزش دهیم پس با این مقاله ی لرن‌روت همراه باشید.

یکی از افزونه های بسیار خوب برای این کار Tab Draft می باشد. برای نصب این افزونه کافی است بر روی اسم افزونه در همین مقاله کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه ی مربوط به افزونه های کروم آن را به مرورگر خود اضافه کنید. بعد از نصب این افزونه هنگامی که شما یک تب جدید را در مرورگر کروم خود باز می کنید با صفحه ی سفیدی مواجه می شوید که می توانید به راحتی هر نکته و یا یادداشتی را که مدنظر خود دارید در آن وارد کنید همچنین اگر شما تب مروگر کروم خود را ببندید و سپس آن را باز کنید شما می توانید یادداشت هایی که قبلا انجام داده بودید را باز مشاهده کنید.

بر اساس گفته ی توسعه دهندگان این افزونه یادداشت های شما روی مرورگر شما ذخیره خواهد شد و نه روی سرور.

شاید بزرگترین مزیت این افزونه استفاده ی راحت و بدون دردسر از آن می باشد به این صورت که بعد نصب کردن آن روی مرورگر خود کافی است یک تب جدید در مرورگر خود باز کنید و شروع به یادداشت کردن کنید البته از کمبودهای آن می توان به این نکته اشاره کرد که شما نمی توانید در یک زمان دو یادداشت داشته باشید همچنین از فرمت های مختلف یادداشت برداری هم پشتیبانی نمی کند پس چرا باز هم ما آن را به شما پیشنهاد کردیم؟

یکی از دلایل آن سادگی Tab Draft می باشد، شما وقتی می خواهید یک یادداشتی را انجام دهید یا یک ایده ی به ذهن شما می رسید و یا حتی در یک جلسه ی کاری هستید دوست دارید تا به راحت ترین و سریع ترین شکل آن را انجام دهید که Tab Draft به خوبی توانسته این نیاز کاربران را تامین کند.

 یکی دیگر از مواردی که می توان به آن اشاره کرد متن هایی است که شما در سرتاسر وب پیدا می کنید را می توانید به راحتی در Tab Draft ذخیره کنید.

مورد بعد استفاده از Tab Draft برای نگه داری از یادداشت های پراستفاده ی شما می باشد، فرض کنید شما هر روز مجبورید یک متن ثابت را با کمی تغییر برای افرادی ارسال کنید.

کاربرد دیگر Tab Draft ایجاد لیست های انجام کار مختلف می باشد که شما می توانید در آن به راحتی لیستی از کارهایی را که قرار است انجام دهید را یادداشت کنید و بعد از انجام دادن کارها، آن ها را پاک کنید.

همچنین با نصب Tab Draft امکان انجام محاسبات ریاضی نیز در تب های جدید به شما داده می شود.

برچسب ها:
مقالات مشابه