Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: جنگ زرهی

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
17:00:08 1396-01-24
بررسی و راهنمای بازی جنگ زرهی

خیلی ها علاقه به تانک سواری دارند. نشستن داخل تانک و شلیک با تانک برای کسانی که روحیه هیجانی دارند تجربه دلچسبی خواهد بود. با لرن روت همراه باشید تا به شما یک تجربه تانک سواری فوق العاده را معرفی کنیم.

بازی جنگ زرهی توسعه داده شده توسط پلاس ناین گیمز یک بازی اول شخص اکشن مهیج می باشد. در این بازی شما در نقش یک تانک هستید و می باید ادوات جنگی دشمن نظیر تانک ها و ماشین های مهاجم را با شلیک گلوله نابود کنید. تا زمانی که این بازی را نصب نکنید و لذت شلیک گلوله با تانک های آن را نچشید متوجه صداگذاری بی نقص بازی نمی شوید. گیم پلی روان بازی در کنار صداگذاری با ترکیب گرافیک نسبتا خوب می تواند شما را به ساعت ها بازی وادار کند.

جنگ زرهی

در این بازی شما کارهای گوناگونی می توانید انجام دهید. معمول ترین کار ماموریت اصلی می باشد. در این کار شما مراحل محتلفی  را پشت سر می گذارید که با پشت سر گذاشتن هر مرحله نیز مقداری سکه کسب می کنید. درهر یک از این مراحل شما باید با موج حملات ادوات جنگی دشمن مقابله کنید. هرچه مراحل پیش می رود تعداد موج های حملات دشمن نیز بیشتر می شود. یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید مقاومت است. مقاومت معمولا آسانتر از ماموریت اصلی است. چالش روزانه و اردوگاه نیز از دیگر کارهایی است که می توانید انجام دهید.

جنگ زرهی نقشه

با سکه هایی که بدست می آورید می توانید به قسمت گاراژ بروید و به تجهیز تانک خود بپردازید. این قسمت از بازی جایی است که شما به ارتقا تانک خود می پردازید و یا تانک های جدیدتری خریداری می کنید. اگر به قسمت تجهیزات اردوگاه بروید نیز می توانید به خرید تجهیزاتی نظیر موشک حرارتی، تیربار، کمک های اولیه و ... بپردازید. با پشت سر گذاشتن مراحل بازی و سخت تر شدن بازی نیاز دارید مرتبا به این بخش بازی آمده و حتما تانک خود را ارتقا دهید. در صورتی که سکه کافی در اختیار ندارید می توانید با روش های رایگان نظیر مشاهده کلیپ های تبلیغاتی بازی و یا عضویت در کانال تلگرام بازی و یا از طریق خرید مسستقیم سکه، به افزایش سکه های خود بپردازید.

جنگ زرهی ارتقا تانکجنگ زرهی تجهیزات

شاید یکی از معدود نکات منفی بازی تکراری بودن گیم پلی آن باشد. اکثر مراحل بازی شبیه به همدیگر هستند و اگر جذابیت هایی نظیر شلیک تانک و راندن تانک تا این مقدار تاثیرگذار نبود، میتوانست منجر به کاهش محبوبیت بازی شود.

بطور کلی اگر تمایل به تجربه تانک سواری و شلیک با آن را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم بازی جنگ زرهی را از دست ندهید. این بازی ارزش نصب کردن و تجربه کردن را دارد.

جنگ زرهی

از لینک زیر می توانید این بازی را دانلود نمایید:

دانلود بازی جنگ زرهی

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه