Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

اینترنت

ساده ترین روش دانلود عکس از سایت هایی که راست کلیک آن ها غیر فعال است

نویسنده : سعیده قلی پور
تاریخ انتشار:
22:41:08 1394-08-27
ساده ترین روش دانلود عکس از سایت هایی که راست کلیک آن ها غیر فعال است

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید عکسی را از سایتی دانلود کنید ولی متوجه بشوید که کلیک راست کردن روی عکس جواب نمی دهد. برای آموزش ساده ترین راه برای دانلود این عکس ها با لرن روت همراه باشید.

برای حل این مشکل راه های نسبتا مشکلی وجود دارد. برای مثال می توانید در مرورگر Firefox در کنارعکس کلیک راست کنید و گزینه View Page Info را انتخاب کنید، در صفحه ای که باز می شود بر روی سربرگ Media کلیک کرده و در لیستی که نمایش داده می شود به دنبال عکس مورد نظر خود بگردید و سپس بر روی دکمه Save as کلیک کنید. راه دیگر استفاده از کلید PrntScr در صفحه کیبورد است. وقتی که تمام عکس در دید شما قرار دارد کلید PrntScr را فشار دهید سپس به برنامه ای بروید که می توانید عکس را در آن Paste کنید (مانند Paint، Photoshop و ...) وعکس را در آن Paste کنید. حال کل صفحه همرا ه با عکس را مشاهده می کنید. اکنون می توانید عکس را Crop و سپس Save کنید.
اما ساده ترین راه، استفاده از کلید Shift در صفحه کیبورد است. بدین صورت که در مرورگر Firefox کلید Shift را فشار دهید و در حالی که آن را نگه داشته اید بر روی عکس کلیک راست کنید. مشاهده می کنید که کلیک راست فعال شده است، حال گزینه Save image as را انتخاب کنید.
 

برچسب ها: