Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

قرار دادن تصاویر Landscape در اینستاگرام

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
11:15:00 1394-08-07
اگر شما هم هنگام بارگزاری عکس در اینستاگرام مجبور هستید تا عکسهای خود را علی رغم میلتان برش دهید، با این مقاله همراه باشید تا این مشکل برطرف شود

اگر شما هم هنگام بارگزاری عکس در اینستاگرام مجبور هستید تا عکس های خود را علی رغم میلتان برش دهید، با این مقاله لرن روت همراه باشید تا برای رفع این مشکل راهی به شما پیشنهاد دهیم.

از تاریخ 27 آگوست 2015 مطابق با 5 شهریور 1394، اینستاگرام اعلام کرد که در حدود 20 درصد از کاربرانش هنگام بارگزاری عکس ها مجبور هستند تا عکس های خود را برش دهند و از این موضوع نیز ناراحت هستند زیرا قسمتی از عکس که برای آنها مهم است باید برش بخورد تا عکس به فرمت مورد نظر اینستاگرام یعنی مربعی تبدیل شود. در نتیجه اینستاگرام اعلام کرد در جهت افزایش رضایت کاربرانش این مشکل را برطرف خواهد کرد. از این رو در نسخه 7.5 IOS و هم چنین نسخه 7.5 android خود این قابلیت را افزود.

پس در صورتی که شما هنوز این مشکل را دارید، برای رفع مشکل برش عکس های خود در اینستاگرام کافی است نسخه این اپلیکیشن را در گوشی خود بروز کنید. پس از بروزرسانی شما قادر خواهید بود عکس های عرضی (Landscape) نیز بارگزاری کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه