Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

لرن اپ :لایک بگیر اینستاگرام

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
12:56:04 1394-08-27
لایک بگیر اینستاگرام اپلیکیشنی اندرویدی است که به افزایش لایک های شما کمک می کند.

امروزه فعالیت در شبکه های اجتماعی و به طور ویژه شبکه اجتماعی اینستاگرام، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به همین اقبال ها و توجهات کاربران به این شبکه اجتماعی، ابزارهای کمکی در جهت افزایش موفقیت شما در این شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام، بوجود آمده اند. در این مقاله به نقد و بررسی و آموزش کامل اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام می پردازیم. با لرن روت همراه باشید.

در مقاله ای که به نقد و بررسی و همچنین آموزش اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام پرداختیم، به تفصیل در مورد اهمیت فعالیت در اینستاگرام صحبت کردیم و راهکار بسیار مناسبی جهت افزایش فالوئرهای صفحه خود را معرفی کردیم. اما شاید شما  اکنون به جایی رسیده اید که تعداد فالوئرهای زیادی دارید و فعالیت زیادی در اینستاگرام انجام می دهید ولی پست های شما لایک زیادی از کاربران نمی گیرند. شاید در نگاه اول این موضوع برای شما مهم نباشد اما اگر به آنچه در ادامه بیان خواهیم کرد دقت کنید، خواهید دید که این موضوع آنچنان که به نظر می رسد نیز کم اهمیت نیست. در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که بیشتر توضیحات ما مربوط به صفحات مرتبط با موضوعات کسب وکار و یا افرادی است که به دنبال کسب شهرت در اینستاگرام هستند ونه کسانی که برای ارتباط با دوستان نزدیک خود به اینستاگرام ملحق شده اند. با این توضیحات بهتر است علت مهم بودن تعداد لایک ها را در نظر گرفت. تعداد لایک های یک پست از لحاظ روانشناسی تاثیراتی بر کاربرانی که برای اولین بار به صفحه شما آمده اند و یا اولین بار است که پست شما را می بینند القا خواهد کرد. در درجه اول افراد با دیدن تعداد لایک های شما، اعتباری برای شما در ذهن خود خواهند ساخت. در مرحله بعد آنان این لایک ها را نشانه محبوبیت شما(و یا کالای معرفی شده در پست شما) می دانند. در نهایت افراد در صورتی که اعتبار و محبوبیت شما را در بین سایر کاربران زیاد ارزیابی کنند، آنها نیز به این جمع خواهند پیوست و این درحالی است که این موضوع، یک موضوع دو لبه است که دقیقا می تواند عکس آن هم اتفاق بیفتد. پس تعداد لایک های صفحه شما بیش از آنچه که تصور می کنید اهمیت دارد.

اما اینکه پست های شما چه تعداد لایک بخورد ارتباط مستقیمی با تعداد فالوئرهای شما دارد. معمولا بیشتر کسانی که پستی از شما را لایک می کنند، فالوئر شما هستند. آیا راه  دیگری برای جذب لایک وجود دارد؟ خوشبختانه اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام بطور حرفه ای و واقعی این موضوع را برای شما حل می کند. اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام که از محبوبیت بالایی در میان اپلیکیشن های همسان خود در کافه بازار نیز برخوردار است بطور رایگان لایک های پست های شما را افزایش می دهد. شیوه کلی کار در اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام به این حالت است که شما پس از ورود به حساب کاربری خود از طریق اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام، عکس های سایر کاربران را لایک می کنید و در ازای آن سکه دریافت می کنید. پس از آن، از طریق همان سکه ها , و البته پرداخت دو سکه به ازای هر لایک، می توانید درخواست لایک برای هرکدام از پست هایی که مدنظرتان هست با توجه به تعداد سکه ها ارسال کنید. در ادامه به بررسی و آموزش بخش های مختلف اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام می پردازیم:

در ابتدا و پس از نصب اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام با صفحه ای همانند صفحه زیر برای ورود روبرو خواهید شد. از اینکه نام کاربری و رمزعبور خود را در این قسمت وارد می کنید نگران نباشید زیرا اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام هیچ دسترسی غیر مجازی به آنها ندارد و این اطلاعات مستقیما و از طریق اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام برای اینستاگرام ارسال می گردد.

 

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

پس وارد شدن با صفحه سکه بگیر روبرو خواهید شد که کار اصلی شما در این قسمت خواهد بود. این صفحه به صورت زیر است:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

 

 

 1. عکس پست کاربر پیشنهادی را نشان می دهد.
 2. در صورتی که عکس مورد نظر دارای موارد غیراخلاقی است، می توانید آن را از اینجا گزارش کنید.
 3. عکس کاربر توسط پروفایل شما لایک خواهد شد.
 4. همانند حالت قبل، عکس کاربر توسط پروفایل شما لایک خواهد شد.
 5. عکس کاربر لایک نشده و عکس دیگری به شما پیشنهاد خواهد شد.
 6. تعداد سکه های حال حاضر شما را نشان می دهد.
 7. به منوی کاربری خواهید رفت که بطور مجزا شرح خواهیم داد.
 8. شما را به صفحه سکه بگیر(همین صفحه) منتقل می کند.
 9. شما را به صفحه لایک بگیر منتقل می کند.

 

 

 

 

اما اگر دکمه لایک بگیر را انتخاب کنید، به صفحه زیر منتقل خواهید شد:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

 در این صفحه، شما عکس پست های خود با تعداد لایک هرکدام را مشاهده می کنید و می توانید در مورد افزایش لایک پست های خود و اینکه کدام یک افزایش یابد، تصمیم گیری کنید.

پس از انتخاب هر یک از این عکس ها با صفحه زیر روبرو خواهید شد:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

 

 1. عکس انتخابی شما را نمایش می دهد.
 2. در صورت فعال کردن این گزینه، عکس شما به سایر کاربران به انضمام متن توضیحات موجود در زیر عکس و در صورت تمایل یک آدرس اینترنتی که شما وارد می کنید به نمایش درخواهد آمد. برای پست های تبلیغاتی این گزینه بسیار کارامد است. البته در این حالت، به ازای هر لایک، 3 سکه بجای 2 سکه از شما کسر خواهد شد.
 3. یک نمودار ساده که بوسیله آن و با توجه به سقف سکه های خود می توانید درخواست تعداد لایک را مشخص کنید.
 4. دوباره به صفحه سکه بگیر خواهید رفت.
 5. درخواست سکه اعمال می شود و زمانبندی ای برای دریافت آنها به شما اعمال خواهد شد.

 

 

 

 

 

و اما منوی کاربری که در قسمت سکه بگیر معرفی شد بصورت زیر است:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

 

 

 • خرید سکه:به صفحه خرید سکه خواهید رفت و با پرداخت هزینه سکه دریافت خواهید کرد. این مورد مخصوص افرادی است که می خواهند بدون صرف وقت تعداد لایک های خود را به سرعت افزایش دهند.
 • بیشترین لایک کننده ها: در این قسمت اطلاعات جالب و نکات جالبی است که در ادامه توضیح خواهیم داد.
 • تماس با ما: در صورت وجود هرگونه سوالی می توانید از طریق ایمیل با گروه نرم افزاری اندورمدا، سازنده اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام در ارتباط باشید.
 • خروج: از حساب کاربری شما خارج خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

ولی قسمت بیشترین لایک کننده ها خود شامل ویژگی های جالبی است. اگر گزینه بیشترین لایک کننده ها در منوی کاربری را انتخاب کنید با صفحه ای همانند صفحه زیر روبرو خواهید شد:

 

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

در این صفحه شما کاربرانی که بیشترین تعداد لایک ها را انجام داده اند می بینید. قطعا فالو کردن این افراد و فالو شدن توسط آنها به افزایش لایک های شما نیز منجر خواهد شد. اما در همین صفحه و در بخش جوایز امشب، جوایزی که اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام، به بیشترین لایک کننده ها در رتبه بندی می دهد مشخص شده است:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

پس در صورتی که لایک هایی که برای  سایر کاربران انجام می دهید را افزایش دهید، نه تنها از سکه های آن بهره مند می شوید، بلکه می توانید از جوایز آن که سکه های رایگان بیشتری است نیز برطرف شوید. بطور مثال شما برای خرید 100 سکه باید 1000 توامن پرداخت کنید در حالیکه در جوایز به نفر اول 700 سکه رایگان(معادل 7000 تومان) جایزه داده خواهد شد. صفحه خرید سکه ها نیز بصورت زیر است:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

بطور خلاصه اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام بسیار کاربردی و سودمند برای هدف آن یعنی افزایش لایک های اینستاگرام است. محیط کاربری آن ساده و قابل فهم است بطوریکه کاربر می داند می خواهد چه کاری انجام دهد و این مهم ترین مزیت برای یک طراحی خوب است.

در پایان می توانید اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام را از لینک زیر و از کافه بازار دانلود نمایید:

لایک بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 dawransadqe
       

خوب بود


بستن

 dawran
       

چطوری پوست بزارم


بستن
کامران : با سلام، به زودی در بخش انجمن ها می توانید پست بزارید.

 ایمان
       
لایک بگیر
سلام ببخشید یه سوال داشتم ، پستهایی که دربرنامه لایک بگیر، لایک میکنیم ، در اینستاگرام در قسمت اکتیویتی که لایکها و فعالیتهامون را فالورهامون می تونن ببینن هم میاد


بستن

 سامی
       
مشکل درلایک بگیر
من وقتی اسم باپسورد رومیزنم لایک بگیر میزنه که اسم شما غلط است من چند تا اسم دیگه هم زدم ولی جواب نداد


بستن

 Omidam.hoseinpor
       

نصب چجوری میکن


بستن

 محمدطاها
       
نارنج
دوست


بستن