Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

لرن اپ : فالوئر بگیر اینستاگرام

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
12:05:59 1394-08-15
نقد و بررسی کامل و آموزش اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام

امروزه فعالیت در شبکه های اجتماعی و به طور ویژه شبکه اجتماعی اینستاگرام، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به همین اقبال ها و توجهات کاربران به این شبکه اجتماعی، ابزارهای کمکی در جهت افزایش موفقیت شما در این شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام، بوجود آمده اند. در این مقاله به نقد و بررسی و آموزش کامل اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام می پردازیم. با لرن روت همراه باشید.

ابتدا بهتر است تا بدانیم چرا اینستاگرام محبوبیت دارد و علت اینکه باید در این شبکه اجتماعی فعال بود چیست؟
اینستاگرام به طور خاص یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس است که تنها پس از 18 ماه از راه اندازی آن توسط کمپانی بزرگ فیسبوک به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری شد. این قیمت نشان دهنده موقعیت خاص این شبکه اجتماعی در جهان است. پس از خرید این شبکه اجتماعی توسط فیسبوک، بسیاری از امکانات دیگر به آن اضافه شد و استفاده از آن همه گیر تر شد. از این رو کمپانی های بزرگ و کوچک جهانی و افراد مشهور اقدام به راه اندازی صفحه شخصی خود در اینستاگرام کرده و از آن در جهت دستیابی به اهداف خود نظیر تبلیغات، کسب شهرت بیشتر و ... پرداختند.
اما در ایران هم، همانند جامعه جهانی، محبوبیت اینستاگرام با سرعت بسیار زیادی گسترش یافت و باعث به وجود آمدن صفحات زیادی در این شبکه برای کسب و کار ها و افراد  مشهور جامعه شد.
اما راه اندازی صفحه در اینستاگرام در صورتی که صاحب آن به منظور ارتباط با دوستان نزدیک خود آن را راه اندازی نکرده باشد، معمولا به دو هدف راه اندازی می شود. اولین هدف، انجام تبلیغات برای یک کسب و کار و حتی فروش اینترنتی از طریق آن است و هدف دوم، راه اندازی یک صفحه به منظور کسب شهرت برای صاحب صفحه مورد نظر است. برای دستیابی به هر دو هدف ذکر شده، یک نیاز بسیار اساسی و مهم وجود دارد. این نیاز چیزی نیست جز دارا بودن تعداد زیادی فالوئر. در صورتی که شما تعداد بسیار بالایی فالوئر داشته باشید، می توانید برای رسیدن به اهداف ذکر شده خوش بین باشید.

هدف از ایجاد اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام، افزایش تعداد فالوئرهای صفحه شماست. این اپلیکیشن این کار را بسیار ساده و با مکانیزمی مشخص و حرفه ای برای شما انجام می دهد. اگر بخواهیم مکانیزم اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام را بطور کلی توضیح دهیم، این اپلیکیشن به دو طریق به شما سکه خواهد داد و در ازای آنها شما می توانید از فالوئر بگیر اینستاگرام در خواست فالوئر کنید. اما روش هایی که شما می توانید از طریق آنها سکه کسب کنید چیست؟ روش اول فالو کردن صفحات پیشنهادی به شما در این اپلیکیشن است که به ازای هر فالو به شما یک سکه می دهد. روش دوم که بسیار سریع تر و راحت تر هست، خرید سکه از اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام است. در ادامه به آموزش کامل اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام می پردازیم.

پس از نصب اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام (از طریق لینک موجود در انتهای همین صفحه می توانید آن را از کافه بازار دانلود کنید) با صفحه ای مانند صفحه زیر روبرو خواهید شد:

فالوئر بگیر اینستاگرام - صفحه ورود

در اینجا نیاز است تا نام کاربری و رمز عبور صفحه خود را وارد کنید تا بتوانید از امکانات موجود در اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام استفاده کنید. به هیچ عنوان نگران فاش شدن رمز عبور خود نباشید. اطلاعاتی که در این صفحه وارد می کنید، مستقیما به بانک اطلاعاتی اینستاگرام فرستاده خواهد شد و اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام هیچ دسترسی غیر مجازی به آنها نخواهد داشت. اگر بخواهیم به طور تخصصی تر توضیح دهیم، اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام، از API های در دسترس اینستاگرام که در اختیار برنامه نویسان قرار می گیرد استفاده می کند تا در نقش یک واسطه این کارها را انجام دهد.

پس از ورود (Login)، با صفحه اصلی اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام رو به رو می شوید. این صفحه ای است که کارهای اصلی این اپلیکیشن در آن انجام می شود. در زیر به توضیح هر قسمت آن می پردازیم:

فالوئر بگیر اینستاگرام - صفحه اصلی

 

 1. عکس و مشخصات صفحه پیشنهادی به شما از طرف اپلیکیشن در اینجا به نمایش در می آید.

 2. در صورتی که صفحه مورد نظر حاوی محتواهای غیر اخلاقی یا توهین آمیز باشد، می توانید از این قسمت آن را گزارش دهید.

 3. از طریق این قسمت می توانید صفحه پیشنهادی را فالو کنید و در ازای آن یک سکه رایگان دریافت کنید.

 4. همانند قسمت قبل است.

 5. می توانید از فالو کردن صفحه مورد نظر صرف نظر کرده و درخواست مشاهده صفحه دیگری را از اپلیکیشن کنید.

 6. نشان دهنده تعداد سکه های فعلی شماست.

 7. منوی کاربری را باز خواهد کرد که در قسمت بعدی آن را توضیح خواهیم داد.

 8. به قسمت درخواست فالوئر می رود که در قسمت بعدی آن را توضیح خواهیم داد.

 9. در صورتی که به صفحه فالوئر بگیر رفته باشید شما را مجددا به همین صفحه باز می گرداند.

 

اما صفحه فالوئر بگیر به صورت زیر است:

فالوئر بگیر ایسنتاگرام - صفحه فالوئر بگیر

در این صفحه می توانید در صورت دارا بودن تعداد سکه های نمایش داده شده، از اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام درخواست فالوئر کنید. همچنین از قسمت آمار می توانید اطلاعات جالبی را مشاهده کنید:

فالوئر بگیر اینستاگرام - صفحه آمار

همانطور که مشاهده می کنید، اطلاعات جالبی نظیر تعداد فالوئر دریافتی توسط اپلیکیشن، تعداد کسانی که شما را آنفالو کرده اند و .... مشاهده می شود. یکی از امکانات بسیار خوب اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام، تشخیص کاربرانی است که پس از فالو کردن صفحات و دریافت سکه، آن صفحات را آنفالو کرده اند. بر همین اساس، در صورتی که شما این کار را انجام دهید، 3 سکه از مجموع سکه های شما کاسته خواهد شد و  در صورتی که کاربری این کار را در قبال شما انجام دهد، تعداد 2 سکه به مجموع سکه های شما افزوده خواهد شد. مکانیزم تشخیص آنفالوها، چند روز یکبار بروز می شود. این یکی از قوی ترین و جالب ترین امکانات اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام است.

اما منوی کاربری که خود شامل امکانات اضافه تری است بصورت زیر است:

فالوئر بگیر اینستاگرام - منوی کاربری

 

 • خرید سکه: در این قسمت می توانید به جای فالو کردن های طولانی، با خرید سکه از اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام، به سرعت تعداد فالوئرهای خود را افزایش دهید. این قسمت جایی است که شما می توانید با صرف هزینه در آن فالوئرهای خود را به سرعت و با اطمینان در مدت زمانی اندک افزایش دهید.
 • انتقال سکه: در صورتی که علاقه مند باشید، می توانید سکه های خود را به صفحه دیگری انتقال دهید. البته صفحه مورد نظر باید شرایط ذکر شده در این قسمت را دارا باشد.
 • تماس با ما: در این قسمت می توانید از طریق پست الکتروینک، با تیم پشتیبانی اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام در تماس باشید.
 • گزارش دریافت فالوئر: به قسمت آمار منتقل خواهید شد.
 • سوالات متداول: سوالاتی که به طور معمول برای اکثر کاربران اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام به وجود می آید، در این قسمت پاسخ داده شده اند.
 • خروج: از اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام خارج(Logout) خواهید شد.

محیط کاربری ساده این اپلیکیشن هم باعث می شود تا کاربران راحت تر بتوانند از این نرم افزار بهره مند شوند. در مجموع با استفاده از اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام می توانید فعالیت موفق تری در اینستاگرام داشته باشید.

 

 

 

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه




 ربیع الله باباکردی
       
فالور چه سودی دارد
فالورمیشه خرید ؟چه ارزشی داره فا رها درصفحه اینستاگرام


بستن
کامران : سلام دوست عزیز، این مورد بیشتر برای صفحاتی که موضوع تبلیغاتی دارند کاربرد دارد.

 امین
       

زمان میده بعد یک ساعت ک میخوایی ادامه بدی بازم برام تایم میده


بستن

 reza
       

آقا زمان میده وقتی تموم میشه تا فالو میکنی باز زمان میده


بستن
کامران : شما می توانید جهت یافتن راه حلی برای مشکل خود از طریق بخش پشتیبانی این اپلیکیشن مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.
میلاد : توظیح برای تمام کسانی که این مشکل دارن وقتی که زمان میزنه پایین صفحه یعنی شما حدودا 1350 نفرو فالوو کردید و این محدودیت از طرف شرکت اینستاگرامه که نمزاره هر شخص در 24 بیشتر از 1350 نفرو پشت سر هم فالوو کن وقتی که به شما زمان داد دیگه کسیرو تا 24 ساعت بعد فالوو نکنید تا از بلاکی در بیاید اگه هم 24 ساعت کامل نشد باز فالوو کنید زمان دوباره برای شما تکرار میشه و باز باید 24 ساعت صبر کنید

 nader_ff
       

چرا نمتونم خرید کنم مگه لطفا به اینترنت متصل شوید


بستن
کامران : مشکل را با بخش پشتیبانی اپلیکیشن از طریق بخش تماس با ما در میان بگذارید

 عباس
       

این ساعتش که جدیدا میاد خیلی بد شده اول بهتر بود


بستن

 علی
       
کلک
من این برنامه رو نصب کردم. یه چیز عجیبی توش هست.بعد از استفاده از برنامه وقتی برید توی قسمت فالور و فالویینگ اینستاگرامتون میبینید که یک سری از اکانتها تکراری هست. یعنی یه شخص چندیدن بار شما رو فالو کرده یا شما چندین بار اون رو فالو کردید.این برنامه انگار داره یه تقلبی میکنه. ممکنه پیجتون رو به باد بده. درواقع اگر شما 100 فالور بگیری فقط 20 تا گرفتی که 5 بار تکرار شده


بستن
میلاد : این برنامه امنیت بالایی داره من خودم کاربرشم طی یکسالی که ازش استفاده کردم دیدم طرف با اکانت 300کا میاد توش فالور میبره بالا پس حرف نا امنی نزنید

 مهمان
       
Follow
Follower ha khyli kmtr az followinge


بستن

 تنهای تنها
       

روزگار بر... خلافه آرزوهایم گذشت....


بستن

 مهسا
       

سلام یه روز خوب بود الان دومین روز هست میخوام فالوور بگیرم سکه بده میگه یه ساعت باید صبر کنی, بعد از یه ساعت به محض گرفتن یه فالوور دوباره میگه یه ساعت صب کن و ادامه دارد.. خواهشا کمکم کنید


بستن
پدرام : احتمال زیاد اکانت شما از طریق اینستاگرام بلاک شده، بعد از چند روز اگه بلاک شده باشید اتوماتیک از حالت بلاک در میایند.

 wolf
       
کی ها باید انفالو کنیم
کسی رو که فالو کردیم کی باید انفالو کنیم اصلا میشه چون نوشته بود ۲تا سکه کم میشه


بستن

 ahmad
       
فالوور
سلام   به نظر شما سایت هایی که نوشتن خرید فالوور اینستاگرام ایا واقعا ممکنه ؟ چطور میشه به یک سایت اعتماد کرد و پول پرداخت کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید


بستن