Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ : معرفی MSQRD

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
23:34:02 1395-03-12

از بین نرم افزارهای عکاسی هر روز چیز جدیدی باب و رایج می شود، شاید این ایده که بتوانید تصویر خودتان را با افکت های مختلف به صورت زنده ببینید و آن را ضبط کنید خیلی جذاب باشد، در این مقاله ما قصد داریم نرم افزار MSQRD که مخصوص افکت دادن به صورت زنده می باشد را بررسی کنیم، با این مقاله ی لرن روت همراه باشید.

خیلی از مردم در سرتاسر جهان برای گرفتن عکس های سلفی حساسیت نشان می دهند و دوست دارند بهترین عکس با بهترین افکت را داشته باشند. نرم‌افزار MSQRD روی افکت های خاص که از ترکیب نور و رنگ های مختلف تشکیل می شود فاصله گرفته و سلفی گرفتن را به یک کار سرگرمی جهت گذراندن وقت تبدیل کرده.

این نرم افزار به وسیله ی شرکت Masquerade Technologies تولید شده که ایده ی اسم آن هم از نام همین شرکت آمده است.

یکی از تفاوت های اساسی که این نرم افزار با نرم افزارهای دیگر در این زمینه دارد این است که شما می توانید این افکت ها را به ویدئوهای خود هم اضافه کنید این در حالی اتفاق میوفتد که این افکت ها با المان های صورت شما تنظیم و با حرکت صورتتان این المان ها حرکت می کنند و این طور به نظر می رسد که واقعا شما روی صورتتان آن طرح را نقاشی کرده اید.

کلید اصلی این کار به وسیله ردیابی چهره به صورت سه بعدی می باشد. این نرم افزار نقاط مرجعی را روی صورت شما بارگذاری می کند که این کار به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود و شبیه به قرار دادن نقاط حرکتی روی صورت که شما در فیلم ها دیده اید می باشد. بعد از این که این نقاط مرجع را روی صورت شما بارگذاری کرد حرکت های سه بعدی افکت ها را روی صورت شما قرار می دهد.

تکنواوژی تشخیص چهره

این همان تکنولوژی استفاده شده در ارباب حلقه ها می باشد اما در اینجا نسخه ی ساده تر آن مورد استفاده قرار گرفته است.

شما با استفاده از این نرم افزار می توانید خودتان را به دی کاپریو تبدیل کنید یا جوکر شوید و از آن ها عکس و فیلم بگیرید و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید این نرم افزار برای هر دو پلتفرم پرطرفدار ios و اندروید عرضه شده.

این نرم افزار رایگان می باشد چراکه این کمپانی این نرم افزار را برای توسعه ی کیت های خود استفاده می کند و به صورت حرفه ای تری از آن در حال استفاده است و در اصل این نرم افزار ویترین شرکت  Masquerade Technologies می باشد.

 

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
 محمد
       

خیلی برنامه جالبی


بستن

 فرنو
       

چرا این برنامه رو تبلت من نصب نمیشه؟؟؟ مدل تبلت من لنوو a3500هست


بستن

 حمید
       
شکایت
چرا دراندروید4.2.1نصب نمیشود؟


بستن

 a
       
شکایت
کاش برا اندروید 4.1.2 هم بود.


بستن

 مهمان
       

تنن


بستن