Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ:اپلیکیشن چهارسو

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
10:48:19 1395-10-12
فروشگاه مجازی چهارسو جایی که همه فروشندگان و خریداران را دور هم جمع کرده است.

امروزه سبک خریدها نسبت به گذشته متفاوت شده است. با ظهور و گسترش تجارت الکترونیک و تقویت و گسترش نفوذ اینترنت در جامعه، رفتار خرید مردم تغییر کرده است. عده ای همچنان خرید سنتی را ترجیح می دهند و عده ای علاقه زیادی به خرید آنلاین دارند. اما عده ای ترکیبی از این دو حالت را دوست دارند. اگر شما تا حد زیادی به دسته سوم تعلق دارید، بهتر است با اپلیکیشن چهارسو آشنا شوید. در ادامه به معرفی بخش های مختلف این اپلیکیشن می پردازیم. با لرن روت همراه باشید.

اپلیکیشن چهارسو وظیفه خود را ایجاد پلی میان مشتریان و فروشگاه های سطح شهر می داند. از طریق اپلیکیشن چهارسو می توانید اجناس فروشگاه های مختلف را بررسی کنید و سپس برای خرید به فروشگاه مورد نظر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. درواقع چهارسو ترکیبی از خرید سنتی و آنلاین است. مراحل سخت و گاهی خسته کننده جستجو برای کالایی خاص، بسیار راحت و از طریق اپلیکیشن انجام می شود و لذت خرید، بصورت سنتی در محل فروشگاه صورت می گیرد.

 

اپلیکیشن چهارسو

البته این پایان کار نیست. جهارسو ویژگی های جالب دیگری نیز برای ارائه دارد. در ادامه به معرفی بخش های مختلف این اپلیکیشن می پردازیم:

چهارسو دارای یک منوی افقی است که هرکدام محصولات موجود را به گونه متفاوتی ارائه می دهند. اولین منو از سمت چپ، لیست محصولات را نمایش می دهد که با هر رفرش آن این محصولات تغییر می کند. این روش مناسب کسانی است که دوست دارند در میان کالاها گشت و گذار کنند. اما اگر به دنبال کالای خاصی می گردید می توانید خیلی راحت از باکس جستجو آن را جستجو نمایید.

اپلیکیشن چهارسو

با اتنخاب هر کالا به صفحه دیگری هدایت می شوید که در آن توضیحات کامل تری از کالا نظیر جنس کالا، سایز آن، رنگ بندی، گروه سنی، برند، عکس های بیشتر آن و .... قابل مشاهده است.  در این بخش توضیحات مفصلی از کالا نیز ارائه شده است. با انتخاب دکمه اطلاعات تماس، آدرس فروشنده بر روی نقشه، شماره تلفن و هر آنچه برای حضور فیزیکی در محل نیاز است ارائه شده است.

 

اپلیکیشن چهارسو 4soo

 

در دومین گزینه منوی از سمت چپ می توانید لیست فروشگاه هایی که به حساب کاربری خود افزوده اید را مشاهده کنید. برای افزودن یک فروشگاه به لیست فروشگاه های مورد علاقه خود بر روی نام آن در هر کجای اپلیکیشن کلیک کنید و سپس مطابق عکس زیر آن را اضافه کنید. ازین پس آن فروشگاه در لیست فروشگاه های حساب کاربری شما قرار دارد. البته در همین قسمت می توانید به فروشگاه مورد نظر پیام دهید اما قبل از آن باید در اپلیکیشن ثبت نام کرده باشید.

 

 

سومین گزینه در منو، قسمتی است که به شما تجربه گشت و گذار در میان فروشگاه ها بصورت دیجیتالی را منتقل می کند. در این قسمت می توانید لیست فروشگاه ها را ببینید و یا آنها را جستجو کنید. می توانید لیست پاساژها را ببینید و یا جستجو کنید. همچنین می توانید بر اساس نقشه به محله های مختلف رفته و فروشگاه های آن مناطق را نیز مشاهده کنید. البته برای گزینه آخر حتما GPS گوشی خود را روشن نمایید.

 

اپلیکیشن چهارسو

 

در منوی دوم از سمت راست، شما با پشنهادهای جذاب فروشگاه ها مواجه می شوید. جایی که تخفیف ها، حراج ها و پیشنهاد های خاص وجود دارند. با انتخاب هر مورد از این گزینه ها لیست مطابق با آن مورد و کالاهای دارای شرایط آن نمایش داده می شوند. مثلا با انتخاب گزینه تخفیف ها، لیست محصولاتی که دارای تخفیف هستند به شما نمایش داده می شود.

 

اپلیکیشن چهارسو

 

اما اولین منو در سمت راست به شما لیست برندها و دسته بندی های مختلفی که وجود دارند را نشان می دهد. هر دسته بندی ای را که انتخاب کنید، لیست کالاهای موجود در آن دسته بندی به شما نمایش داده می شوند. اگر هم یک برند خاص را انتخاب کنید لیست کالاهای مرتبط با آن برند را نمایش می دهد.

 

اپلیکیشن چهارسواپلیکیشن چهارسواپلیکیشن چهارسو

 

از قسمت بالای اپلیکیشن می توانید بر روی لوگوی نقشه کلیک کنید و شهر خود را انتخاب کنید. در کنار آن بر روی آیکون قلب کلیک کنید و لیست کالاها و فروشگاه های مورد علاقه خود را ببینید. در پایین آن نیز لیست خریدهای شما وجود دارد.

 

اپلیکیشن چهارسو

 

یکی دیگر از بخشهای کاربردی اپلیکیشن چهارسو بخش فیلترهاست. در بالای اپلیکیشن بر روی آیکون فیلتر کلیک کنید. سپس با صفحه ای روبرو می شوید که با انجام تنظیمات می توانید دقیقا به کالایی که مدنظر خود دارید برسید. فیلترهایی نظیر قیمت، جنس، برند و ....

 

اپلیکیشن چهارسو

 

همچنین با زدن دکمه منو می توانید با اسکن QR Code فروشگاه مدنظر آن را دنبال کنید و یا میتوانید حساب کاربری ساخته و یا به آن وارد شوید و یا به سایت چهارسو سر بزنید.

 

اپلیکیشن چهارسو

 

اپلیکیشن چهارسو از لحاظ رابط کاربری و زیبایی و استفاده آسان از آن در حد قابل قبولی قرار دارد و گزینه های متفاوت از نمایش کالا بر جذابیت آن افزوده است. دو مشکل عمده اپلیکیشن چهارسو که با آن برخورد کرده ایم، یکی مشکل در جستجوی آن و دیگری عدم تنوع زیاد کالا می باشد.

در ادامه می توانید این اپلیکیشن را از کافه بازار دانلود نمایید:

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه