Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: اپلیکیشن ادبین

نویسنده : مهسا بکرانی
تاریخ انتشار:
16:03:34 1397-02-18
تبلیغات گسترده خود به وسیله اپلیکیشن ادبین

در دنیای بزرگ اینترنت برای معرفی و نمایان کردن تبلیغ، کالا و خدمات خود در دید میلیون ها کاربر فضای مجازی، مجبور به استفاده از برنامه های مختلف هستیم، اما آیا این نرم افزارها تمام نیاز ما را در یک جا جمع کرده و حل می کند؟ یا مورد اطمینان و اعتماد جهت سفارش و تبلیغ خود هستند؟  با جستجو در وب سایت های مختلف بنرهای تبلیغاتی زیادی را دیدید که این بنرها کمابیش مثل گذشته کاربرد چندانی ندارند. پس در اینجا برنامه ای را معرفی می کنیم که بتواند نیازمندی هر کاربر را در جهت ارائه تبلیغ خود رفع کند با لرن روت همراه باشید.

برای معرفی تبلیغ خود به جهان و دنیای دیجیتال و استفاده از این نوع خدمات نیازمند یک آدرس اینترنتی هستید که به صورت واحد به شما اختصاص داشته باشد. منظور از آدرس اینترنتی صرفا لینک سایت نیست! با ما همراه باشید تا در ادامه کار با ادبین را فراگیرید.

جهت شناسایی هر نوع فعالیتی که فقط محدود به فروش محصولات نیست باید از تبلیغات برای کشف نیاز مردم و بالا بردن سطح آگاهی آن ها بهره برد. دیدن و تماشا کردن جزیی از بهترین روش ها برای به خاطر سپردن و در ذهن ماندن هر چیزی است و حالا اگر برنامه ای وجود داشته باشد که بتواند تمام مخاطبین را به سمت شما سوق دهد، بسیار در کسب و کارتان تاثیر به سزایی خواهد داشت. ادبین یک برنامه یا به اصطلاح اپ گوشی است که تبلیغ شما را در معرض نمایش افراد زیادی قرار می دهد تا به تمام مخاطبین معرفی شود. مستلزم استفاده از ادبین داشتن یک لینک اینترنتی است. در عکس های زیر رابط کاربری و یک نمای کلی از اپ ادبین را مشاهده می کنید.

در ادبین از طریق ایمیل یا شماره موبایل و یا اکانت گوگل می توانید ثبت نام کنید و بعد از وارد شدن در اکانت خود می توانید لینک های مورد نظر خود را برای ثبت به عنوان آگهی وارد کنید.

یک مزیت برتری این اپ به نسبت سایر اپ ها استفاده راحت آن است که کاربر بدون نیاز به داشتن هر گونه تخصصی به آسانی می تواند بازدید لینک خود که شامل تمام کانال های خارجی و داخلی (اعم از سروش، ایتا، گپ)، اکانت های اینستاگرام، اکانت های فیسبوک، صفحات خاصی از وب سایت یا لندینگ پیج و .. است را بالا ببرد.

به بیان ساده هنگامی که بازدید از اکانت اینستاگرام شما افزایش یابد منجر به افزایش فالوورها، لایک ها و کامنت ها می شود یا با افزایش بازدید کانال های ارتباطی در پیام رسان های داخلی و خارجی تعداد اعضا کانال به مرور در زمان افزایش می یابد. در این مدت اخیر که فیلترینگ تلگرام با تب و تاب داغی در بین مردم جریان دارد. داشتن کانال های ارتباطی داخلی نام برده گوشه ای از اهداف هستند. قطعا در معرض نمایش قرار دادن هر یک از این کانال های ارتباطی برای هر فعالیت که به صورت شخصی یا تجاری برای ارائه هرگونه خدماتی باشد بسیار مفید و مسمر ثمر خواهد بود؛ چرا که مخاطبین را به سمت اهداف خودش هدایت می کند. هدایت کاربران و علاقمندان به لینک های وب سایت ها باعث افزایش و ارتقای ریت و درجه سایت در الکسا می شود. پس قطعا جذب مخاطب و بازدید کننده برای هر نوع فعالیت دیجیتالی یکی از کارهای بسیار مهم و حیاتی است. اما این سوال برای شما حتما پیش آمده که چگونه باید تبلیغات را در این برنامه قرار داد؟ برای هرگونه سفارش تبلیغاتی شما نیازمند به سکه هستید، که سکه عاملی برای معامله در این اپ است؛ که ادبین در ابتدای ورود به همه کاربران خود سکه به صورت رایگان می دهد که شما می توانید با استفاده از این سکه های رایگان سفارش خود را برای تبلیغ بدهید.

بعد از وارد کردن لینک مربوطه شما باید به دنبال جمع کردن سکه باشید که بتوانید تبلیغ های آتی خود را جهت بازدید به اپ سفارش دهید. به راحتی با دیدن مابقی تبلیغ هایی که دیگر اکانت ها به نمایش گذاشته اند شما می توانید سکه جمع کنید و اندوخته خودرا زیاد کنید، تا تبلیغ های متعددی را داشته باشید. در صورتی که مایل به بازدید از دیگر تبلیغات و جمع کردن سکه از این راه نباشید و به دنبال صرفه جویی در زمان هستید، این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید سکه از اپ خریداری کنید. امکان خرید سکه به راحتی و با امنیت کامل در ادبین صورت می گیرد.

اگر مایل باشید که تبلیغ گذشته خود را دوباره منتشر کنید، امکان نشر مجدد آن فراهم شده است.  مشاهده گزارش کامل از دریافتی های بازدید برای سفارش یکی دیگر از امکانات خوب و قابل توجه این برنامه است؛ چرا که نتیجه و موفقیت هر کاری به بازخورد آن گره خورده و در صورت دیدن نتایج و گزارش کامل می توان دوباره استراتژی های و اهداف دیگری را در پی کسب موفقیت های بعدی انتخاب و اجرا کرد. اما بهتر است که برای دیدن گزارش جامع و مفید از لینک های کوتاه شده استفاده کنید تا بتوانید آمار دقیقی از گوگل دریافت کنید.

همچنین امکان پشتبانی در موارد مختلفی همانند خرید سکه، سفارش بازدید، بازدید کردن صفحات مربوطه و... برای کاربر فراهم گردیده است.

تولدی کنندگان اندرومدا و ادبین

دانلود کالج

برچسب ها:
مقالات مشابه