Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: فالوئر گیر اینستاگرام

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
23:30:56 1395-06-14
توضیحات و دانلود برنامه فالوئر گیر اینستاگرام جهت افزایش فالوئر در اینستاگرام

امروزه دیگر اینستاگرام به عنوان یکی از فعال ترین شبکه های اجتماعی در دنیا شناخته می شود. این موضوع نه تنها در سرتاسر دنیا بلکه در کشور ما نیز به وضوح قابل درک است. در ادامه به معرفی یک ابزار کمکی مفید برای اینستاگرام می پردازیم. با لرن روت همراه باشید.

در گذشته در مقالات متفاوتی مثل راه های کسب درآمد از اینستاگرام اهمیت وجود تعداد زیادی فالوئر در پیج مورد نظر را برای کسب درآمد تشریح کردیم. در این مقالات به این نتایج رسیدیم که وجود فالوئرهای بیشتر به فروش بیشتر شما کمک می کند و یا اگر پیچ شما شخصی است و به دنبال شهرت هستید به افزایش شهرت شما کمک می کند. در ادامه اپلیکیشنی را معرفی خواهیم کرد که به افزایش فالوئر در اینستاگرام کمک می کند.

به طور خلاصه، اپلیکیشن فالوئرگیر اینستاگرام با هدف افزایش فالوئرهای شما طراحی شده است. در ادامه به توضیح امکانات این اپلیکیشن می پردازیم:

اولین صفحه ای که با آن در اولین استفاده از اپلیکیشن برخورد می کنید، صفحه Login است. در اینجا شما باید نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید تا فالوئرگیر اینستاگرام از طریق APIهای اینستاگرام شما را احراز اصالت کند و به اطلاعات پایه ای در پیج شما نظیر مدیاها و اطلاعات پروفایل دسترسی پیدا کند. موضوع مهمی که مطرح است نگرانی های امنیتی در مورد سرقت نام کاربری و رمزعبور توسط اپلیکیشن های ثالث است. اما اصلا نگران نباشید. اطلاعاتی که شما در صفحه Login وارد می کنید توسط فالوئرگیر اینستاگرام قابل رویت و استفاده نیست.

پس از ورود موفقیت آمیز به صفحه اصلی برنامه هدایت می شوید. قبل از توضیح این صفحه بهتر است تا مکانیزم کلی اپلیکیشن را توضیح دهیم. خیلی ساده شما باید با روش های گوناگون تعبیه شده در اپلیکیشن سکه کسب کنید و سپس با استفاده از سکه ها فالوئر خریداری کنید. در ادامه و با معرفی بخش های مختلف اپلیکیشن راه های کسب سکه را متوجه خواهید شد. صفحه اصلی این برنامه مطابق عکس زیر است:

صفحه اصلی فالوئرگیر اینستاگرام

همانطور که مشاهده می کنید، شما در بخش سکه گیر هستید. در قسمت میانی این صفحه، کاربری به شما معرفی می شود و اطلاعات پایه ای از او به همراه عکس پروفایل وی به شما نمایش داده می شود. شما می توانید او را فالو کنید و یک سکه کسب کنید. می توانید در صورتی که تمایل به فالو کردن او ندارید گزینه بعدی را انتخاب کنید. گزینه گزارش جهت گزارش کاربرانی است که از نظر شما پروفایل آنها دارای مشکلاتی هستند. گزینه جالب در این صفحه گزینه خودکار است. به کمک این گزینه شما می توانید گوشی خود را روی زمین گذاشته و استراحت کنید و نرم افزار به خودی خود عمل فالو کردن را برای شما انجام دهد.

در تب دیگر موجود در این صفحه، فالوئرگیر را مشاهده می کنید:

فالوئرگیر اینستاگرام

در این صفحه می توانید با توجه به سکه های کسب کرده درخواست فالوئر بدهید. بطور مثال برای کسب 15 فالوئر باید 30 سکه بپردازید. اما گاهی شما دوست دارید گزارشی از اتفاقاتی که در حین افزایش فالوئر از طریق این اپلیکیشن برای شما افتاده است را مشاهده کنید. برای دیدن این گزارش ها بر روی دکمه آمار در همین صفحه کلیک کنید:

آمار فالوئرها

اما اگر در صفحه اصلی برروی منو کلیک کنید، با گزینه های دیگری نیز روبرو می شوید. اولین گزینه خرید سکه است:

در صورتی که دوست دارید بدون فالو کردن دیگران فالوئر جذب کنید، می توانید با خرید سکه، سکه کسب کنید و سپس آنها را در ازای کسب فالوئر خرج کنید. بطور مثال با پرداخت هزارتومان می توانید 50 سکه دریافت کنید و از آن 50 سکه درخواست فالوئر دهید. با خرید سکه شما فالوئرگیر کد نیز دریافت می کنید که در ادامه توضیح خواهیم داد که دقیقا چه فایده ای دارد.

خرید سکه فالوئرگیرمنوی اصلی فالوئرگیر

یکی دیگر از راه های افزایش سکه ها، انتقال آنهاست. شما می توانید از سایر اکانت های خود و یا از دوستان خود تقاضای سکه کنید. این سکه ها از حسابی به حساب دیگر منتقل می شوند اما شرایطی نیز برای انتقال لازم است:

  • اکانت مورد نظر باید عمومی باشد.
  • حداقل 100 سکه برای انتقال موجود باشد.
  • تعداد مدیاهای صاحب اکانت بیش از 5 مورد باشد.

ضمنا کارمزدی بین 0 تا 5 درصد با توجه به مدیاهای پیج شما از تعداد سکه های انتقالی دریافت می شود.

انتقال سکه در فالوئرگیر

در بخش دیگری از منوی برنامه سکه رایگان را داریم. در اینجا روش هایی وجود دارد تا شما بتوانید بطور رایگان سکه دریافت کنید. یکی از این روش ها استفاده از فالوئرگیر کد می باشد. روش های مختلفی برای دریافت این کد هست. یکی از آنها خرید سکه می باشد که در مطالب قبلی ذکر گردید. روش دیگر عضویت در کانال تلگرام این برنامه است که این کد بطور روزانه در آن قرار داده می شود.

یکی دیگر از روش های دریافت سکه رایگان، معرفی این برنامه به دوستانتان و اشتراک آن با آنهاست:

فالوئرگیر کداشتراک گذاری

شما می توانید این برنامه را از لینک زیر از کافه بازار دریافت کنید:

دانلود فالوئرگیر اینستاگرام

برچسب ها:
مقالات مشابه
 امین
       

ممنون


بستن