Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: معرفی اپلیکیشن وین وین

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
14:22:03 1394-12-13
برنامه برای خرید و فروش امن و سریع با موبایل

همیشه فروشندگان این دغدغه را داشته اند که چگونه می توانند کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنند همچنین چگونه می توانند مشتریان خود را بشناسند و تخفیفات و شرایط ویژه ی خود را به آن ها معرفی کنند.شاید بتوان اپلیکیشن وین وین را یک دریچه ای نوین به سمت کسب و کارها و پرداخت امن و سریع در نظر گرفت، ما در این مقاله قصد داریم تا شما را بیشتر با این اپلیکیشن آشنا کنیم پس با این مقاله ی لرن روت همراه باشید.

در ابتدا باید گفت که همیشه در حوزه های کسب و کار عدم وجود اپلیکیشن هایی که بتوانند ارتباط بین فروشنده و خریدار را راحتتر کنند احساس می شد پس شاید بتوان گفت اپلیکیشن وین وین به خوبی توانسته است نیازسنجی کند و این مشکل و نیاز را پوشش دهد. البته اگر شما فروشنده باشید لازم است تا درخواست پذیرندگی را برای سایت وین وین ارسال کنید و پس از تایید کردن درخواست به شما پنلی جهت بروزرسانی و معرفی کسب و کار شما می دهد که می توانید محصولات یا کمپین های خود را اضافه کنید همچنین میزان بن های فروخته شده و آمارهای مربوط به آن را به راحتی زیر نظر داشته باشید.

برای استفاده از این اپلیکیشن لازم است تا پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی شماره ی همراه خود را نیز وارد کنید و پس از دریافت کد فعالسازی وارد نرم افزار شوید. نرم افزار وین وین به گونه ای طراحی شده است که اگر برای بار اول وارد نرم افزار شوید قسمت هایی که برای کار کردن لازم است بدانید را به شما نشان می دهد که این یکی از نکات مثبت این نرم افزار می باشد. در ابتدا برای پرداخت های خود لازم است تا یکی از حساب های خود را به نرم افزار وین وین معرفی کنید که دیگر برای انجام پرداخت هر بار لازم نباشد تا شماره کارت و مشخصات کارت بانکی خود را وارد کنید و به راحتی بتوانید پرداخت های خود را انجام دهید. این نکته را نیز باید بدانید که برای امنیت بیشتر هر کسی قادر به وارد شدن به قسمت حساب های شما نمی باشد و برای وارد شدن به این قسمت حتما باید رمز عبوری که خود شما تعیین کرده اید را وارد نمایید.برای افزودن کارت بانکی خود به این سامانه کافی است از منوی نرم افزار وارد مدیریت کارت ها شوید و کارت خود را اضافه کنید.

بعد از باز کردن نرم افزار وین وین شما در وسط صفحه دکمه ی پرداخت را ملاحظه می کنید که با زدن آن قسمت بارکد خوان نرم افزار باز می شود که باید کدی که توسط فروشنده ایجاد شده است را اسکن کنید، بعد از اسکن کردن کد شما می توانید از تخفیفی که فروشنده برای محصول خود قرار داده است بهره مند شوید همچنین به راحتی و بدون کارت بانکی خود آن را پرداخت کنید و وارد لیست مشتریان فروشنده ی آن محصول شوید و از تخفیفات و مزایای آینده ی آن فروشگاه باخبر باشید. یکی از قسمت های مهم و جالب توجه این نرم افزار این است که شما اگر کارت بانکی خود را همراه نداشته باشید باز هم از طریق این نرم افزار می توانید پرداخت های خود را انجام دهید.

 

 

شما می توانید بعد انتحاب کردن فروشگاه مدنظر خود امتیازی که سایر کاربران به آن فروشگاه داده اند، مکان فروشگاه و بن هایی که خریداری کرده اید را ملاحظه کنید همچنین می توانید از نظرات سایر افراد درباره ی آن فروشگاه نیز باخبر شوید.
از لحاظ کارکردی و رابط کاربری نرم افزار وین وین به خوبی پیاده سازی شده است و می توان گفت رابط کاربری یکپارچه و خوبی دارد و در نگاه اول می تواند نیازهای کاربران را پاسخگو باشد. 

 

 

اگر بخواهیم مزایای این نرم افزار را بیان می کنیم می توان به این موارد اشاره کرد:

پیدا کردن فروشگاه های مورد علاقه: شما در نرم افزار وین وین می توانید به راحتی فروشگاه هایی که ثبت شده اند را پیدا کنید به گونه ای که در صفحه ی پیش فرض نرم افزار نزدیک ترین فروشگاه ها به شما ملاحظه می شود همچنین می توانید با زدن آیکون نمایش داده شده همه ی فروشگاه های ثبت شده را ملاحظه کنید از مزایای خوب این قسمت نرم افزار پیدا کردن فروشگاه بر روی نقشه نیز می باشد به این صورت که به صورت عکس زیر شما می توانید با زدن روی آیکن نمایش داده شده مکان آن فروشگاه را نیز روی نقشه ملاحظه کنید.

 

آگاهی از آخرین تخفیف ها و حراج ها: هنگامی که شما بتوانید همه ی فروشگاه ها را در بستری مناسب در اختیار داشته باشید به راحتی می توانید از تخفیف ها و حراج های آن ها با خبر شوید که نرم افزار وین وین توانسته این بستر را برای شما فراهم کند.برای با خبر شدن از تخفیف ها کافی است شما فروشگاه مدنظر خود را انتخاب کنید تا از اطلاعات مربوط به تخفیف های آن فروشگاه با خبر شوید.

تخفیف به عنوان مشتری: برخی از فروشگاه ها تخفیف های خود را فقط به مشتریان خاص خود که قبلا نیز از آن ها خرید داشته اند می دهند که شما در صورتی که با استفاده از این نرم افزار اقدام به خرید از فروشگاهی نمایید به صورت خودکار وارد لیست مشتریان آن فروشگاه می شوید و به راحتی می توانید از آخرین تخفیف های آن فروشگاه با خبر شوید.

صفحه ی اختصاصی هر پذیرنده: در نرم افزار وین وین به هر فروشگاه صفحه ای اختصاص داده شده است که این امکان را به شما می دهد که بتوانید با فروشنده ارتباط برقرار کنید یا به صورت مستقیم به صفحه ی شبکه های اجتماعی آن فروشگاه بروید. قسمت جالب توجه دیگری که در این بخش قرار دارد امکان فرستادن نظر همچنین ملاحظه ی سایر نظرات درباره ی آن فروشگاه است که این می تواند به انتخاب فروشگاه توسط شما بسیار کمک کند.   


 

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 جواد حبیبی
       

اقای جوادی کار بسیار عالی و تخصصی بود موفق باشی


بستن