Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

بازی موبایل

لرن اپ: معرفی بازی King's Empire

نویسنده : امیر ادهمیان
تاریخ انتشار:
18:59:15 1394-11-05
معرفی بازی King's Empire از دسته بازی های استراتژی

    بازی های از نوع استراتژی قرون وسطا همیشه جذابیت خاص خود را دارند. شوالیه ها با لباس های رزمی که زیر نور آفتاب برق می زند. جمع آوری آذوقه ساختن قلعه ها و دفاع از قلمرو. و هیجان انگیز تر از همه به کار بردن تاکتیک های جنگی برای یورش به ارتش دشمن و تصرف دهکده های آن ها. با لرن روت همراه باشید.

دسته: استراتژی

حجم: ۵۵/۵ مگا بایت

نسخه: ۲.۱.۲

*** این بازی نیاز به اتصال اینترنت دارد***

    بازی King's Empire بسیار مشابه بازی های Galaxy Empire و Spartan Wars است. ژانر بازی از نوع استراتژی است. بازیکن نقش پادشاه یک قلمرو کوچک را ایفا می کند. در مراحل اولیه بازی پادشاه قدم به قدم توسط دستورالعمل های بازی راهنمایی شده که چه کار هایی باید انجام دهد. این فاز اول بازی است. پادشاه در این Tutorial در خلال گسترش قلمرو خود و دفاع از آن قوانین بازی را یاد می گیرد.


    بعد از ساخته شدن ساختمان های زیاد در سرزمین تان شما باید به فکر تربیت یک ارتش نیرومند باشید. ظاهرا جنگ سریع ترین راه رسیدن به موفقیت در این بازی است و طراح بازی دهکده ها را در این بازی به صورتی ساخته که هیچ گروهی از بازیکنان آن را اداره نمی کنند بلکه قسمتی از هوش مصنوعی خود بازی است. این دهکده ها روی نقشه به شکل مزرعه نشان داده شده است. و در فاز دوم که شامل تربیت کردن ارتش و حمله به این دهکده هاست هنوز با گروه های دیگر از بازیکنان رو به رو نخواهید شد.
    این بازی شامل مرحله های اصلی و فرعی است. مرحله های اصلی که داستان بازی را می سازند. و مراحل فرعی برای این که بازیکن حوصله اش سر نرود و امتیاز بیشتری جمع کند.

    شما باید بتوانید میان این دو فاز تعادل برقرار کنید. به طور مثال مدام در حال یورش به دهکده های دیگر و توسعه ندادن قلمرو خودتان و برعکس آن سودمند نخواهد بود. در ضمن ماموریت های فرعی برای بالا بردن امتیاز و جمع آوری منابع بیشتر مفید خواهند بود.

    در طول بازی آیتم ها را برای افزایش منابع بازی جمع آوری می کنید. آیتم ها یا با پول به دست می آیند، یا به صورت غنیمت جنگی جمع آوری می شوند و یا از طریق چاه های آرزو! چاه هایی که با انجام ماموریت ها ی فرعی به صورت شانسی از آن ها آیتم دریافت می کنید. البته اگر نخواهید از این چاه ها آیتم بیرون بیاید می توانید آرزو کنید که به جایش به شما الماس بدهد. این الماس حکم پول را دارد و به وسیله ی آن می توانید آیتم های مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

پیرو قرارداد رسمی بازار با Tap4Fun از این پس می‌توانید الماس‌های درون این بازی را به ریال و با اعتبار کافه‌بازاری و یا کارت‌های شتاب خریداری نمایید.

    یکی دیگر از تاثیرات پول روی سرعت ساختمان سازی است.و همچنین قوی ساختن ارتش تان. هر چه این کار ها زمان کمتری ببرد از دشمن خود جلوتر هستید. با الماس می توانید زمان ساخت قلعه ها و ارتش را کاهش دهید.

    نمای بازی شهری را از بالا نشان می دهد. شما از همان اول تصمیم می گیرید قلمرو تان را کجا بسازید که بهتر است نزدیک قلمرو دوستانتان باشد. سرعت ارتباط اینترنتی در این بازی بهتر از بازی های مشابه آن است لازم نیست حتما از اینترنت های پر سرعت LTE یا 3G استفاده کنید. می توانید با سرعت های پایین تر نیز و گرافیک کمی پایین تر از بقیه به جمع بازیکنان ملحق شوید. قطع و وصلی زیاد مشاهده نمی شود.

     گرافیک بازی یک شهر را با جزییات زیاد از بالا نشان می دهد. ولی اگر بیش از اندازه زوم کنید کیفیت پایین می آید. صدا و موزیک بازی شاید از اول از نوع موزیک حماسی باشد ولی به تدریج در طول بازی تکراری و آزاردهنده خواهند شد. کنترل بازی روان و بی عیب و نقص هستند. بازی ممکن است پایدار نباشد. یعنی وسط بازی هنگ کند. علی رغم این که همه چیز در حافظه می ماند و با برگشت شما به همان صورت دست نخورده مانده و چیزی را از دست نمی دهید. ولی باز هم متوقف شدن های مکرر به تدریج آزار دهنده خواهند شد.

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 فرزانه
       
متوسط
بازیش زیاد جذاب نیست clash of kings خیلی بهتر از اینه نقص زیاد داره ریزه کاری


بستن

 hami349
       
بازی کینگز امپایر در سرور تانگو
ای کاش کافه بازار این بازی را در سرور تانگو هم ساپورت میکرد.ایرانیان زیادی در این سرور هستند که قادر به خرید نمیباشند. این بازی بسیار جذابه من دو ساله بازی میکنم و در سرور خودم رنکینگ 32جهانی دارم.میتونین ازش لذت ببرین


بستن