Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: نرم افزار حسابداری پارمیس

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
22:07:52 1394-10-21
آموزش و معرفی نرم افزار حسابداری پارمیس

همه ی ما از هنگامی که روز خود را آغاز می کنیم با تراکنش های مختلف مالی درگیر هستیم و بیشتر مواقع به دلیل مشغله ی کاری و ذهنی که داریم فراموش می کنیم که چه تراکنش های مالی را انجام داده ایم، در این مقاله ما قصد داریم تا نرم افزار حسابداری پارمیس را به شما معرفی کنیم که می تواند برخی از مشکلات موجود که در این زمینه برای شما وجود دارد را برطرف کند پس با این مقاله ی لرن روت همراه باشید.

وقتی صحبت از نرم افزارهای مالی و حسابداری می شود تقریبا بیشتر افراد را درگیر خود می کند چرا که امور مربوط به حسابداری فقط برای شرکت ها و کارخانه های بزرگ نمی باشد بلکه هر شرکت نوپایی که تازه شروع به کار هم کرده است نیاز دارد تا ریز اطلاعات مالی خود را داشته باشد چون پول و سرمایه به راحتی به دست نمی آیند.

نرم افزار حسابداری پارمیس همراه، به گونه ای طراحی شده است که بیشتر نیازهای مدنظر حسابداری را برطرف می کند نیازهایی که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

نرم افزار حسابداری پارمیس به وسیله ی ترکیب رنگ هایی که در برنامه خود استفاده کرده است همچنین بهره بردن از نمودار، شکل و فونت مناسب برای نمایش اطلاعات حسابی شما، از ظاهر خوب و مناسبی بهره مند می باشد.

یکی از مزایای نرم افزار حسابداری پارمیس وجود حساب های مختلف مالی برای دریافت ها و پرداخت ها می باشد برای نمونه وقتی شما مبلغی را دریافت می کنید این مبلغ به عنوان درآمد شما تلقی می شود که از راه های مختلفی از قبیل حقوق، فروش، سودسرمایه، درآمد اجاره و ... می تواند به دست آمده باشد که در این نرم افزار این حالات مختلف به خوبی پیاده سازی شده اند. شما همچنین می توانید علاوه بر حساب های موجود حساب اختصاصی نیز برای خود ایجاد کنید که این باعث ایجاد انعطاف پذیری در نرم افزار شده است. شما می توانید در حساب های مالی که برای دریافت ها و پرداخت های خود دارید به دو صورت عمل کنید یعنی این حساب ها را یا به صورت نقدی قرار دهید یا به صورت چکی.

 

 

بسیاری از مواقع ما چک های پرداختی و دریافتی بسیاری داریم که نیاز است در مورد هر کدام از آن ها اطلاعاتی از قبیل تاریخ سررسید آن ها، شماره ی چک یا توضیحات مرتبط با آن ها را داشته باشیم، نرم افزار حسابداری پارمیس قسمتی جهت معرفی چک های شما قرار داده است که می توانید مبلغ، تاریخ و وضعیت چک های خود را ملاحظه یا به آن ها اضافه یا از آن ها کم کنید. در این قسمت شما می توانید از جستجوهایی که برای کاربران قرار داده شده است استفاده کنید برای مثال همه ی چک های پاس شده را نمایش دهد.

 

 

 

 

یکی از قسمت های جالب دیگر که در نرم افزار حسابداری پارمیس وجود دارد قسمت وام های آن می باشد به این صورت که شما می توانید با تعریف وام های خود در آن و قرار دادن مبلغ کل، بازه ی زمانی اقساط، تاریخ اولین قسط، همچنین تاریخ دریافت وام آن ها را در نرم افزار ثبت کنید و براساس زمانی که شما برای آن تعیین می کنید یک یا چند روز قبل از موعد وام به شما اطلاع رسانی کند.

 

در قسمت گزارشات امکانات مورد نیاز از قبیل گزارش صورت حساب، گزارش مانده حساب، گزارش اعضای خانواده و ... قرار دارد که هر کدام از آن ها بر اساس بازه هایی که ما مشخص می کنیم نمایش داده می شوند.

موضوعی که بسیار حائز اهمیت می باشد بحث پشتیبانی از داده های شما است که چگونه و در چه بازه های زمانی اطلاعات شما را ذخیره کنند، همچنین محل ذخیره سازی آن ها کجا باشد که در صورت نیاز به برگرداندن آن ها مشکلی برای کاربران پیش نیاید حتی شما می توانید از اطلاعات خود فایل Excel نیز تهیه نمایید.

نرم افزار حسابداری پارمیس به دو صورت اتوماتیک و دستی عمل بکاپ گیری را برای شما انجام می دهد همچنین قبل از هر بار که شما می خواهید از نرم افزار خارج شوید از شما سوالی برای بکاپ گیری پرسیده می شود.این بکاپ ها بر روی دستگاه شما ذخیره می شود که در صورت نیاز هر زمانی که خواستید می توانید آن ها را بازیابی کنید.

اگر شما سرپرست خانواده باشید به احتمال زیاد هر روز یا هر هفته به اعضای خانواده ی خود مبلغی را می دهید حال یکی از امکانات جالب در این نرم افزار امکان تعریف کردن حساب برای اعضای خانواده می باشد که شما می توانید برای تک تک اعضای خانواده ی خود حساب تعریف کنید و مبالغی که به آن ها می دهید را در آن قرار دهید.  

 " شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، یکی از شرکت های نوآور در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و حسابداری است که با شعار “از خانه ای کوچک تا کارخانه ای بزرگ با نرم افزارهای مالی پارمیس”، تلاش نموده است تا با تولید 3 سری از محصولات خود طیف وسیعی از نرم افزارهای حسابداری و مالی را برای اقشار مختلف جامعه تولید و عرضه نماید که در ادامه به آنها اشاره می گردد.

1-         حسابداری پارمیس همراه : اولین اپلیکیشن حسابداری شخصی رایگان برای گوشی ها و دستگاه های اندرویدی و iOS  بوده که امکان نگهداری فعالیت های مالی و تراکنش های شخصی و خانوادگی را برای کاربر فراهم میکند.

2-         حسابداری پارمیس پلاس : نرم افزاری طراحی شده و مناسب برای مراکز فروشگاهی و اصناف، شرکت های بازرگانی، تولیدی و خدماتی در ابعاد کوچک و متوسط است.

3-         نرم افزار یکپارچه پارمیس استار با رویکرد ERP : این سامانه یکپارچه، دارای زیر سیستم های حسابداری، خزانه داری، حقوق و دستمزد، تولید و بهای تمام شده، پخش مویرگی، تسهیلات، دارایی ثابت، فروش و فروشگاه اینترنتی، ثبت سفارش از طریق موبایل و ... می باشد که برای فروشگاه ها، شرکت ها و کارخانجات بزرگ، طراحی شده است. "

سایت نرم افزار حسابداری پارمیس: parmisit.com

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 سهیل وفائی
       
خوبه
به عنوان یه اپلیکیشن ایرانی خیلی خوبه، لایک


بستن