Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: نرم افزار سون شارژ

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
10:36:16 1394-09-20
نرم افزار خرید شارژ، پرداخت قبض موبایل،پرداخت قبض،شارژ وایمکس

وقتی صحبت از نرم افزارهای شارژ اعتبار می شود نرم افزارهای گوناگونی به ذهن ما می رسد ولی بیشتر آن ها همه ی نیازهای کاربران را برطرف نمی کنند، ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی نرم افزار سون شارژ بپردازیم، نرم افزاری که توانسته است بیشتر نیازهای پرداختی مشترکین دائمی و اعتباری را برطرف کند پس با این بررسی نرم افزار لرن روت همراه باشید.

همانطور که گفته شد فرقی ندارد که خط شما دائمی باشد یا اعتباری چون نرم افزار سون شارژ هم برای مشترکین دائمی هم برای مشترکین اعتباری طراحی شده است همچنین برای داشتن این نرم افزار نیاز نیست که شما مبلغی را پرداخت کنید بلکه به صورت رایگان قرار داده شده است.

این نرم افزار از لحاظ چیدمان عناصر در جایگاه مناسبی قرار دارد چرا که شما به راحتی می توانید بین منوهای آن جابجا شوید و اصلا احساس سردرگمی نکنید همچنین از رنگ بندی مناسبی نیز استفاده کرده اند چرا که رنگ بندی نامناسب از خوانایی و کارآیی نرم افزار کم می کند که خوشبختانه نرم افزار سون شارژ از خوانایی و کارآیی خوبی برخوردار است پس می توان گفت که در کل طراحی ظاهری آن نیز خوب است.

در این قسمت ما به معرفی خدماتی که سون شارژ ارائه می دهد خواهیم پرداخت. 

   خرید شارژ: با استفاده از این نرم افزار شما می توانید از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا شارژ خریداری کنید و کد شارژ خود را دریافت و یا شماره ی خود را به صورت مستقیم شارژ کنید.

   خدمات اپراتورها : هر اپراتوری خدماتی را برای مشترکین دائمی و اعتباری خود ارائه می دهد که بعضا شما از این خدمات اطلاعی ندارید در صورتی که با آگاهی داشتن از این خدمات و استفاده از آن ها می توانید هزینه های خود را بسیار کاهش دهید، خوشبختانه این نرم افزار به خوبی توانسته است این خدمات را برای اپراتورهای موجود پوشش دهد.

   سابقه ی خرید : همیشه داشتن گزارشاتی از خریدهایی که انجام داده اید می تواند خیلی مفید و کارآمد باشد تا بتوانید از طریق آن خریدهای خود را کنترل و در صورت نیاز پیگیری کنید. شما می توانید لیست خریدهایی که با این نرم افزار داشته اید را در این قسمت مشاهده کنید. البته برای این قسمت شما نیاز به ارتباط با اینترت دارید.

   جوایز و امتیازات : شما با هر بار خرید شارژ از طریق اپلیکیشن سون شارژ و یا از طریق خود سایت سون شارژ امتیازی می گیرید که با توجه به امتیازی که دارید جایزه ای نیز دریافت می کنید برای مثال شما با کسب 100 امتیاز می توانید یک کارت شارژ رایگان دریافت نمائید.

   پرداخت قبوض : بسیار پیش آمده برای پرداخت قبوض شما مجبور بوده اید از طریق دستگاه های خود پرداز یا سایت های مختلف اقدام کنید. در این نرم افزار شما می توانید به راحتی با وارد کردن شناسه ی قبض و شناسه ی پرداخت خود یا از طریق اسکنری که خود نرم افزار برای خواندن شناسه قبض و شناسه پرداخت قرار داده است به دوصورت آفلاین یا آنلاین قبوض خود را پرداخت کنید.

   شارژ باتری : در این قسمت اطلاعات مربوط به باتری گوشی شما نمایش داده خواهد شد همچنین می توانید با تنظیم کردن آن هر موقع که گوشی شما به صورت کامل شارژ شد از آن اطلاع پیدا کنید.

   گیفت کارت : اگر شما هم جز کسانی باشید که از برخی از سایت های خارجی خرید می کنید قطعا با گیفت کارت آشنایی دارید. در این قسمت از برنامه ی سون شارژ شما می توانید گیفت کارت های Google Play، ITunes Xbox و آنتی ویروس Bitdefender را به راحتی خریداری نمایید.

یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار را می توان ایجاد میانبر نام برد به این صورت که شما برای هر مبلغ شارژی که دوست دارید می توانید میانبری روی صفحه ی اصلی خود ایجاد کنید و تنها با زدن آن میانبر اقدام به خرید شارژ کنید.

 

تراکنش های بانکی که در این نرم افزار صورت می گیرد اصولا به دو صورت آفلاین یا آنلاین است که آفلاین آن از طریق USSD Code و آنلاین آن نیز از طریق درگاه اینترنی بانک ملت انجام می شود. از قسمت تنظیمات نرم افزار شما می توانید درگاه بانکی خود را تغییر دهید.

این نرم افزار همچنین هر ماه قسمتی از سود خود، که از طریق خرید شارژ به دست آمده است را به نیابت از همه ی خریداران به موسسه ی بیماران سرطانی محک تقدیم می کند که این بسیار جای خشنودی دارد.

شما می توانید نرم افزار سون شارژ را از طریق لینک زیر به صورت رایگان دریافت نمایید.

وب سایت سون شارژ : www.7sharge.com

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 بهروز پرورش
       
خدمات
خدمات اپراتور بهترین قسمته این نرم افزاره


بستن