Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: همگردی

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
17:27:21 1395-01-12
اپلیکیشنی برای معرفی مکان های دیدنی در سفر

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در سفر باشید و بخواهید از مکان های دیدنی آن شهر دیدن کنید. در این مواقع معمولا اکثر افراد به پرس و جو از افراد محلی روی می آورند که البته گاهی با جواب های متناقضی نیز برخورد می کنند. در این مقاله لرن روت راهی مناسب تر به شما معرفی خواهیم کرد.

اپلیکیشن همگردی ساخته شده است تا شما را از مکان های دیدنی مطلع سازد. معظلی که در بسیاری از مسافرت ها، مسافران با آن برخورد می کنند یافتن مکان های دیدنی به همراه داشتن اطلاعاتی در مورد آنها است.  از همین رو، اپلیکیشن همگردی با گردآوری تعداد زیادی مکان های دیدنی به همراه عکس و توضیحات در مورد آنها این معضل را تا حدی مرتفع ساخته است. نکته مثبت در این اپلیکیشن امکان تعامل کاربران با همگردی است به نحوی که آنها می توانند نظرات خود را در مورد مکان های دیدنی ذکر کنند تا سایر کاربران نیز از آنها استفاده نمایند.

از دیگر مزایای این اپلیکیشن امکان جستجوی مکان های دیدنی از طریق نقشه می باشد که کاربر می تواند با یافتن موقعیت کنونی خود، مکان های دیدنی اطراف خود را پیدا کند.

برخی از امکانات اپلیکیشن همگردی بصورت زیر است:

  • جستجوی مکان های دیدنی از روی نقشه
  • اطلاع رسانی برخی از رویدادها در بخش یه اتفاق باحال
  • معرفی مکان های دیدنی در بخش یه جای باحال
  • امکان نظر دادن در مورد جاهای دیدنی
  • امکان ثبت علاقه مندی به مکان ها توسط کاربر
  • بخش جستجوی قابل قبول

برای دانلود اپلیکیشن همگردی می توانید از لینک زیر اقدام فرمایید:

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 Donya
       
eror
سلام ، من برنامه رو دانلود کردم اما وقتی میخوام نصبش کنم این ارور رو میده http://academyit.net/uploads/2016/08/1471991999Unknown-Source5.jpg لطفا راهنمایی کنید


بستن