Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Telegram

نسخه جدید تلگرام 3.6

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
20:27:55 1394-12-07
امکانات جدید کانال ها و ویژگی جدید استیکرها

تلگرام معمولا هر ماه نسخه جدیدی از پیام رسان خود را منتشر می کند. این بار در تاریخ 5 اسفند، تلگرام نسخه جدید خود یعنی Telegram 3.6 را با قابلیت های مفیدی در بخش کانال ها منتشر کرده است. برای معرفی و آموزش کامل این بخش ها، با لرون روت همراه باشید.

کانال های تلگرام محبوبیت جهانی پیدا کرده اند. روزانه نزدیک به 400 میلیون بازدید در کانال ها اتفاق می افتد. از همین رو، تلگرام این بار قابلیت های مفیدی در این بخش عرضه کرده است.

  • لینک به پست ها

از این پس در کانال ها، پس از لمس فلش کوچک کنار هر پست که برای اشتراک گذاری مطالب کاربرد دارد، می توانید لینک مربوط به آن پیام را نیز با لمس دکمه Copy Link در دستگاه خود کپی کرده و در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  • بی صدا کردن پیام ارسالی

اگر هنگام پست گذاری در کانال، نگران این موضوع هستید که هم اکنون اعضای کانال در موقعیتی نیستند که بخواهند صدای پبام تلگرام را بشنوند، بطور مثال در نیمه های شب، می توانید پیام خود را در حالت بی صدا بفرستید. در این حالت پیام در کانال ارسال می شود اما هیچ هشداری در دستگاه اعضای کانال شما شنیده نخواهد شد حتی اگر آنها کانال را در حالت Mute قرار نداده باشند. برای این کار کافی است علامت زنگ را قبل از ارسال پیام انتخاب کنید.

  • امضای مدیر

گاهی نیاز است در کانال هایی که دارای چند مدیر است، مشخص شود که یک پیام توسط کدام مدیر ارسال شده است. شما می توانید برای فعال سازی این ویژگی، در بخش Channel Info، امضا(Signatures) را فعال کنید. پس از آن، پست ارسالی همراه با نام مدیر نمایش داده خواهد شد، اما لینکی به پروفایل او نخواهد بود.

  • ویرایش پست های ارسال شده در کانال ها و سوپرگروه ها

تا امروز اگر اشتباهی در پست های ارسال شده در کانال یا سوپرگروه رخ می داد، امکان ویرایش وجود نداشت و مجبور بودید پست مربوطه را پاک کرده و دوباره پس از ویرایش ارسال کنید. اما از این پس کافی است انگشت خود را بر روی پست مربوطه نگه داشته و گزینه Edit را لمس کنید و پیام تان را ویرایش کنید.

  • دکمه اشتراک گذاری سریع ربات ها

بسیاری از شرکت ها از ربات ها به منظورهای مختلفی استفاده می کنند تا نیازهای مشتریان خود را مرتفع کنند. از این پس، لینک ها، عکس ها و ویدیوهای دریافتی توسط ربات ها می توانند سریع تر به اشتراک گذاشته شوند.

  • پیش نمایش استیکرها قبل از ارسال

از این پس قبل از ارسال استیکر می توانید آن را مشاهده کنید و پس از اطمینان از درستی آن، آن را ارسال کنید. برای این کار، استیکر مربوطه را لمس کنید و دست خود را بر روی آن نگه دارید تا آن را در حالت نمایش تمام صفحه مشاهده کنید.

 

برچسب ها:
مقالات مشابه