Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

چه کسی پروفایل شما در اینستاگرام را بازدید کرده است؟ مطمئنا هکرها!

نویسنده : سعیده قلی پور
تاریخ انتشار:
21:21:32 1395-01-12
چه کسی پروفایل شما در اینستاگرام را بازدید کرده است؟ مطمئنا هکرها!

"چه کسی پروفایل ما را در اینستاگرام بازدید کرده است؟" امروزه احتمالا این سوال یکی از متداول ترین سوال ها است و برای پاسخ به آن چندین برنامه در گوگل پلی و اپل استور وجود دارند که ادعا می کنند به شما این فرصت را می دهند که ببینید چه کسی از پروفایل شما دیدن می کند. اما آیا باید به آن ها اعتماد کنیم؟ با لرن روت همراه باشید.

آیا واقعا راهی برای این که متوجه بشویم چه کسی پروفایل اینستاگرام ما را بازدید کرده است وجود دارد؟ 
کوتاه ترین پاسخ به این سوال "خیر" است. این قابلیت فعلا در اینستاگرام وجود ندارد و برنامه هایی که برای پاسخ به سوال وجود دارند جعلی هستند و اکثرا لیستی از followers و یا following های شما را به طور تصادفی نمایش می دهند. اما هزاران کاربران هنوز امیدوارند که بدانند چه کسی پروفایل آن ها را بازدید کرده است و متاسفانه هکرها در حال سود بردن از این موضوع هستند و مخاطبان گسترده ای از اینستاگرام را هدف قرار داده اند.  
اخیرا محققان امنیتی کشف کرده اند که چند اپلیکیشن مخرب در گوگل پلی و اپل استور وجود دارد که این برنامه ها ادعا می کنند به شما نشان می دهند چه کسی پروفایل شما را چک کرده است. برای استفاده از این برنامه ها باید نام کاربری (Username) و رمز عبور حساب اینستاگرام خود را وارد کنید. در نتیجه این برنامه ها از فرآیند احراز اصالت شما برای وصل شدن به اینستاگرام سوء استفاده می کنند و نام کاربری و رمز عبور را به سرقت می برند. این نام کاربری و رمز عبور به سرور هکر فرستاده می شود و هکر می تواند کنترل حساب هک شده را در دست بگیرند...
پس به این برنامه ها اعتماد نکنید!

برچسب ها:
مقالات مشابه