Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Laravel

چگونه راه حل مشکلات خود در لاراول را پیدا کنیم؟

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
12:58:30 1394-07-09
اگر شما هم در توسعه پروژه خود با فریم ورک لاراول به مشکلاتی برخورد می کنید با این مقاله همراه باشید تا راه حل هایی برای آن پیدا کنید

اگر شما هم به تازگی با لاراول آشنا شده اید و در حال گذراندن مراحل یادگیری آن و یا در حال توسعه اولین پروژه خود با این فریم ورک هستید، قطعا با مشکلاتی مواجه می شوید. با این مقاله لرن روت همراه باشید تا راه هایی برای حل این مشکلات به شما معرفی کنیم.

راه های پیشنهادی در این مقاله نیازمند مهارتی نسبی در زبان انگلیسی است. ما در این مقاله به شما 3 وب سایت را معرفی خواهیم کرد و مزیت های هرکدام را نیز توضیح خواهیم داد.
ابتدا نیاز است تا یک مسئله و مشکل را فرض کنیم. برای مثال فرض کنید شما در Laravel 5.1 میخواهید یک متغیر بوسیله Controller خود به یک Blade View ارسال کنید، اما نمی دانید که چگونه این کار را انجام دهید. راه های زیر به ترتیب  راه حل هایی پیش روی شما قرار خواهند داد:
1.  مستندات وب سایت لاراول
در گام اول بهتر است به مستندات لاراول 5.1  مراجعه کنید. خواندن مستندات Controller و Blade شاید اگر تسلط زیادی در زبان انگلیسی هم نداشته باشید، بیشتر از 45 دقیقه طول نخواهد کشید، اما یک مزیت بسیار ارزشمند برای شما خواهد داشت. شما بسیاری از تکنیک های قابل استفاده در مورد Controller و Blade را خواهید دید و ممکن است راه های بهتری از آنچه در ذهن دارید بیابید. ضمن اینکه در مشکلات بعدی که ممکن است در همین بخش ها برای شما پیش بیاید، یک پیش زمینه ذهنی دارید. پس در مشکلاتی که در هر بخش برای اولین بار برای شما پیش می آید سعی کنید حتما ابتدا مستندات لاراول را بخوانید.
2. گردش در StackOverflow
اگر در گوگل سوالات انگلیسی در زمینه برنامه نویسی بپرسید بسیاری از نتایج از این سایت بر می گردد. برای مثال عبارت How to pass variable to blade via controller in laravel را جستجو کنید. نتایجی که در صفحه اول از وب سایت StackOverflow برمی گردد را در تب های جداگانه در مرورگر خود باز کرده و مطالعه کنید. اگر جوابتان را نیافتید حتما همانند عکس زیر نگاهی به سوالات مشابه در StackOverflow بیندازید. گاهی این سوالات مرتبط جواب شما را خواهند داد.


StackOverflow Related Questions

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با اینکه وب سایت StackOverflow محل خوبی برای سوال پرسیدن است اما با توجه به اینکه مکانیزم سوال پرسیدن دارای محدودیت هایی است  بهتر است از وب سایت بعدی استفاده کنید.
3.  تالار گفتگوی لاراول
این وب سایت یک فروم یا به اصطلاح تالار گفتگو برای پرسش و پاسخ در زمینه مشکلات لاراول است. از آنجایی که این وب سایت بطور تخصصی برای لاراول راه اندازی شده است محلی مناسب تر برای پرسش سوالات پیرامون فریم ورک لاراول است. 
در ابتدا می توانید مشکل خود را با کلید واژه مختصر جستجو کنید و سوالات مرتبط را ببینید. برای مثال در باکس جستجو عبارت pass variable را جستجو کنید و در سوالاتی که از نتایج مرتبط برگردانده می شود بگردید.
اگر سوال مرتبطی نیافتید، باید ابتدا در سایت لاگین کنید که تنها راه آن لاگین شدن بوسیله اکانت GitHub است. سپس وارد پروفایل خود شده و سوال خود را بپرسید. معمولا قرار دادن تکه کد مورد نظرتان نیز مفید خواهد بود.
معمولا با انجام جستجوهای فوق در یکی از مراحل به نتیجه خواهید رسید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
ویدیوهای مشابه
 شهریار بارانی
       
تشکر
بالاخره یه سایت درست حسابی آموزشی توی ایران راه افتاد. خیلی ممنون، ادامه بدید حتماً.


بستن

 وحید
       
سلام
سلام خسته نباشید منتظر آموزش های پیشرفته تر در لاراول هستیم♥


بستن
کامران : سلام سپاسگزار از توجه شما، برای مشاهده کلیه مقالات مربوط به لاراول در لرن روت می توانید به دسته بندی لاراول بروید و با بطور مستقیم به لینک زیر بروید: http://learnroute.ir/category/Laravel/43