Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

چگونه سرعت گوشی خود را افزایش دهیم؟

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
07:48:15 1394-08-15
آموزش افزایش سرعت گوشی،افزایش سرعت گوشی اندروید،افزایش سرعت گوشی

گوشی ها نیز همانند کامپیوترها هستند که استفاده ی مکرر از آن ها باعث کندتر شدن آن ها می شود.با توجه به میزان زمانی که شما از گوشی خود استفاده کرده اید آن شروع به کندتر شدن می کند.در این مقاله ما قصد داریم تا نکاتی را برای شما بگوییم که به وسیله ی آن می توانید سرعت گوشی خود را افزایش دهید.پس با این آموزش لرن روت هراه باشید.

 1. سیستم عامل گوشی خود را بروز کنید.
  همیشه بروز کردن سیستم عامل گوشی باعث می شود تا یک سری از باگ های آن برطرف شود همچنین یک سری ویژگی به گوشی شما اضافه شود که باعث سریعتر شدن گوشی شما میشود. شما با بروز رسانی گوشی خود اقدام به برطرف کردن یک سری از مشکلاتی می کنید که ممکن است حتی از وجود آن هم باخبر نباشید پس بهتر است به صورت منظم هر چند وقت یک بار گوشی خود را بروز کنید.
 2. گوشی خود را ریست کنید.
  شما با ریست کردن گوشی خود می توانید تمام اطلاعات خود را پاک کنید، اطلاعاتی که ممکن است بین آن ها بدافزارهایی نیز باشد که باعث کند شدن گوشی شما شده اند. با ریست کردن گوشی شما به حالت اولیه یا تنظیمات کارخانه بر می گردد.
 3. فضای خالی حافظه ی داخلی گوشی خود را بیشتر کنید.
  شما هر چه حافظه ی داخلی گوشی را بیشتر کنید باعث می شود گوشی شما کمتر هنگ یا گیر کند. میتوانید با خرید یک حافظه ی جانبی خوب برای گوشی خود بسیاری از اطلاعات خود را از حافظه ی داخلی به آن انتقال دهید.
 4. افزایش رم گوشی.
  با توجه به اینکه فضای موجود در رم گوشی شما رابطه ی مستقیم با سرعت آن دارد پس بهتر است تا رم آن را افزایش دهید برای این کار می توانید به مقاله ی چگونه RAM گوشی خود را به وسیله ی حافظه ی Micro SD افزایش دهیم؟ مراجعه کنید.
 5. نصب آنتی ویروس مناسب
  اگر دوست ندارید گوشی خود را ریست کنید شما می توانید به گوگل پلی مراجعه کنید و با دانلود کردن یک آنتی ویروس مناسب گوشی خود را ویروس کشی کنید تا فایل ها و نرم افزارهای مخرب روی گوشی شما شناسایی و پاک شوند.
 6. نرم افزارهای خود را پاک کنید.
  بسیاری از مواقع ما نرم افزارهایی روی گوشی خود داریم که زیاد به کار ما نمی آید. پیشنهاد ما به شما این است که این نرم افزارها را شناسایی و آن ها را پاک کنید چرا که هر کدام از این نرم افزار حجم، رم و مقداری از پردازنده ی گوشی را در اختیار می گیرند.
 7. گوشی خود را روت کنید.
  همانطور که در مقاله چگونه گوشی خود را روت (root) کنید؟ برای شما توضیح دادیم شما با روت کردن گوشی خود به راحتی می توانید به فایل های سیستمی خود دسترسی داشته باشید و یا حتی گوشی خود را OverClock  کنید تا بتواند از CPU و منابع بیشتری استفاده کنند در نتیجه سرعت آن افزایش یابد.

برچسب ها:
مقالات مشابه