Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

چگونه RAM گوشی خود را به وسیله ی حافظه ی Micro SD افزایش دهیم؟

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
11:43:04 1394-08-08
چگونه با استفاده از حافظه ی microsd، رمram گوشی خود را افزایش دهیم.

بیشتر دستگاه های اندرویدی حافظه ی داخلی 16 گیگابایتی دارند و اکثر پرچم داران حافظه RAM آن ها 2 یا 3 گیگابایت هستند همچنین گوشی های میان رده نیز اغلب 1 گیگابایت حافظه ی RAM دارند. حالا اگر شما دوست دارید تا حافظه ی RAM گوشی خود را افزایش دهید با این مقاله ی لرن روت همراه شوید.

چرا ما به حافظه ی RAM بیشتری روی گوشی خود نیاز داریم؟

اهمیت RAM در گوشی ها بسیار زیاد است به طوری که فضای ذخیره سازی بیشتری برای ذخیره کردن فایل های شما در اختیارتان قرار می دهد همچنین کمک می کند تا فرآیندهای سیستمی گوشی شما سریعتر و بهتر کار کنند در نتیجه کمک می کند که برنامه هایی که در پشت گوشی شما در حال انجام فعالیت هستند راحتتر و روان تر اجرا شوند.
برای نمونه یکی از مشکلاتی که اغلب وجود دارد سرعت کم اینترنت و کندی آن روی گوشی شما است که میتوانید با افزایش حافظه ی RAM این مشکل را برطرف کنید.
یکی از راه های افزایش RAM گوشی ها، خالی کردن آن است که اگر کمی با مدیریت برنامه ها در گوشی خود آشنایی داشته باشید می توانید به راحتی آن را کاهش دهید. راه دیگری نیز برای افزایش RAM گوشی وجود دارد و آن هم اضافه کردن حافظه فیزیکی MicroSD است که ما در این مقاله این نوع افزایش RAM را برای شما آموزش می دهیم.

افزایش RAM روی گوشی های روت (root) شده

اگر دستگاه اندرویدی شما روت شده است شما می توانید از نرم افزار ROEHSOFT RAM Expander SWAP استفاده کنید همچنین اگر هنوز گوشی اندرویدی خود را روت نکردید از طریق آموزش روت کردن دستگاه های اندرویدی اقدام به روت کردن آن کنید. شما می توانید ابتدا از طریق قسمت swapfile checking app بررسی کنید که این نرم افزار با گوشی شما سازگار است یا نه.
در ابتدا نرم افزار ROEHSOFT RAM Expander SWAP را نصب کنید سپس باید زبان مدنظر خود را انتخاب کنید. قبل اینکه با این نرم افزار کار کنید مطمئن شوید که Autorun در آن فعال است.
دقت داشته باشید که کلاس حافظه ی فیزیکی شما باید 8 به بالا باشد.
به همین راحتی شما می توانید RAM گوشی خود را افزایش دهید. امیدوارم این مقاله ی آموزشی برای شما مفیده واقع شده باشد.

شما می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان و کامل از سایت لرن روت دریافت کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه