Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Telegram

نسخه جدید تلگرام 3.10

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
15:41:06 1395-03-28
معرفی امکانات تلگرام نسخه 3.10

تلگرام باز هم با بروزرسانی دیگری آمده است. این بار هدف تلگرام در این بروزرسانی، تمرکز بیشتر کاربران هنگام کار با تلگرام است. برای معرفی امکانات تلگرام نسخه 3.10 با لرن روت همراه باشید.

امروزه تلگرام جایگزین بسیار مناسبی برای سرویس ایمیل شده جهت کارهای مختلف تجاری و غیره شده است. اما در پیام رسان ها معمولا افراد زیادی به شما پیام می دهند و توجه شما را جلب می کنند. گاهی بعضی از آنها تمرکز شما را هنگام تایپ یک پیام مهم برهم می زنند بطوریکه شما پس بطور کلی رشته کلام از دستتان خواهد رفت. از این پس این مشکل دیگر در تلگرام وجود نخواهد داشت.

  • پیام های Draft

تلگرام در نسخه جدید خود Draft یا پیش نویس را معرفی کرده است. ازین پس پیام های نیمه کاره شما که در یک مکالمه ارسال نشده اند، پس از بازگشت به آن مکالمه موجود خواهند بود و می توانید ادامه آن را بنویسید. از آن مهمتر، تمامی مکالمات شما که دارای پیام های پیش نویس باشند به صدر لیست چت های شما خواهند آمد. نکته دیگری که در مورد پیش نویس ها وجود دارد، پیام های ارسال نشده شما بین تمامی دستگاه های شما همگام می شوند بطوریکه می توانید تایپ کردن در گوشی را شروع کنید و ادامه آن را در لپ تاپ خود ادامه دهید.

  • تصویر در تصویر

در نسخه iOS تلگرام، فیلم های مرتبط با youtube و vimeo، یک دکمه در گوشه سمت راست پایین خود پیدا کرده اند. با زدن بر روی این دکمه، تصویر ویدیو شما جمع تر می شود، بطوریکه می توانید هم تصویر ویدیو را در تلگرام خود داشته باشید و هم به سایر کارهای خود در تلگرام برسید.

شما همچنین می توانید این ویدیو را Minimize کنید یا آن را در صفحه جابجا نمایید.

  • ویدیو پلیر داخلی

در نسخه های اندروید 4.1 به بالا، کاربران می توانند ویدیوها را مستقیما از خود تلگرام تماشا کنند و دیگر نیازی به یک پلیر اضافه نیست. این قابلیت در صرفه جویی زمان و راحتی استفاده کاربران بسیار تاثیرگذار است.

  • موارد بیشتر

از این پس می توان تمامی عکس های پروفایل یک گروه تلگرام را مشاهده کرد. پیش از این فقط امکان تماشای آخرین عکس پروفایل بود.

شمارنده پیام های خوانده نشده در کنار فلش اسکرول به نسخه اندروید هم اضافه شده است.

طراحی تمامی نسخه های تلگرام در پلتفرم های مختلف بهبودهایی داشته است.

 

دانلود تلگرام

برچسب ها:
مقالات مشابه