Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: عضو در عضو تلگرام

نویسنده : پدرام رضایی
تاریخ انتشار:
13:10:24 1395-05-31
افزایش اعضای کانال به وسیله عضو در عضو تلگرام

این روزها هرچه به اطراف خود نگاه می کنیم چیزی جز موبایل و تبلت نمی بینیم، شاید محکم ترین دلیلی که می توان برای همه گیر شدن این ابزارها نام ببریم وجود شبکه های اجتماعی هست. شبکه هایی که هر کسی بر حسب نیاز خود از آن استفاده ی خاصی را می برد، بحث شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام و کانال های آن یکی از بزرگترین و جذاب ترین قسمت های این دنیای مجازی در ایران هست، تلگرامی که به لطف کاربران زیاد ایرانی خود توانست جایگاهی خوبی پیدا کند. در این مقاله ما قصد داریم به بررسی یکی از اپلیکیشن های مربوط تلگرام به نام عضو در عضو بپردازیم پس با این مقاله ی لرن روت همراه باشید.

وقتی تعداد کاربران در شبکه های اجتماعی زیاد باشد بهترین راه برای نشان دادن مهارت ها، توانایی ها و محصولات همان شبکه های اجتماعی هستند همانگونه که شاید تا الآن خیلی زیاد با این موارد برخورد کرده باشید که هر شخصی کسب و کار کوچک خود را با ساختن یک کانال به راحتی وارد دنیای مجازی کرده است، اما بحث ساختن کانال و نمایش محصولات خود به دیگران به همین جا ختم نمی شود چرا که کانال بدون عضو مثل شهر خالی از سکنه هست.

تا امروز راه های زیادی برای افزایش اعضای کانال ها وجود داشته که بعضا برخی از آن خواستند تا با دور زدن یا ایجاد اعضای جعلی این کار را انجام دهند که بعد از مدتی کانال ها با ریزش اعضا مواجه می شوند. اگر می خواهید کانال شما اعضای آن بیشتر شود همچنین بیشتر بتوانید روی نمایش محصولات خود تمرکز کنید بهترین راه ورود افراد حقیقی به کانال شما هست.

در این مقاله ما قصد معرفی نرم افزار عضو در عضو تلگرام را داریم که برای همین منظور ساخته شده است. این نرم افزار به گونه ای ساخته شده است که هیچ گونه شماره ی جعلی از طریق آن عضو کانال شما نمی شود چرا که این افراد حقیقی هستند که باید از طریق همین نرم افزار عضو کانال شما شوند پس این یکی از مهمترین نکات مثبت نرم افزار عضو در عضو تلگرام می باشد چرا که تلگرام در آپدیت های جدید خود در حال حذف کردن شماره های جعلی از سرورهای خود می باشد و بالطبع کانال هایی که اعضای آن ها جعلی باشند هم با ریزش بسیاری مواجه می شوند. این نرم افزار با استفاده API های رسمی تلگرام طراحی شده که هنگام ورود به آن برای اولین بار درست شبیه به خود نرم افزار تلگرام احراز اصالت می کند و اگر از احراز اصالت دو مرحله ای استفاده کرده باشید بعد از ارسال کد برای شما رمز عبوری که قرار دادید را می خواهد.

عضو در عضو تلگرام

عضو در عضو تلگرام

بعد از وارد شدن به نرم افزار شما صفحه ی را ملاحظه می کنید که هر بار یک کانال تلگرام را به شما معرفی می کند که شامل عکس کانال و آدرس آن می باشد. در زیر آدرس کانال شما چند گزینه را ملاحظه می کنید هر کدام کار خاصی را انجام می دهند.

گزینه ی سه نقطه که در سمت چپ نرم افزار وجود دارد جهت فرستادن گزارش تخلف قرار داده شده است که در صورت نیاز اگر کانالی تخلفی مرتکب شده بود شما از طریق آن به تیم پشتیبانی نرم افزار اعلام نمایید.

دکمه ی بعدی که در واقع کار اصلی را برای ما انجام می دهد همان عضویت در کانال به ازای دریافت سکه می باشد. شما وقتی روی این دکمه بزنید عضو کانالی که نمایش داده شده بود می شوید و به ازای آن یک سکه دریافت می کنید که یکی از راه های افزایش سکه و عضو گرفتن برای کانال خود همین کار می باشد. آخرین دکمه ای که در این قسمت می توان دید علامت ضربدر است و وقتی شما این گزینه را بزنید از کانالی که نمایش می دهد رد شده و کانال بعدی را به شما نمایش خواهد داد.

عضو در عضو تلگرام

عضو در عضو تلگرام

قسمت های ذکر شده جهت گرفت سکه به صورت عضویت در کانال های مختلف بود ولی شاید شما دوست نداشته باشید تا از این روش جهت افزایش سکه های خود استفاده کنید، پس باید به منوی کنار بروید و روی خرید سکه بزنید، اینجا شما تعداد سکه و قیمت های آن ها را ملاحظه می کنید که می توانید هر کدام از آن ها را که خواستید خریداری کنید.

بعد از این که سکه های خود را به دست آوردید می توانید وارد قسمت عضو بگیر بشوید، در این قسمت شما باید ابتدا نام کانال خود را وارد کنید، بعد از آن بسته به تعداد سکه ای که دارید بسته خود را انتخاب کنید.  بعد از تایید لازم است که شما تا زمانی که اعضای مدنظر خود را دریافت نکرده اید آدرس کانال خود را تغییر ندهید همچنین کانال خود را خصوصی نکنید چرا که نرم افزار با مشکل مواجه می شود و ممکن است افراد مد نظر شما را به کانالتان اضافه نکند.

عضو در عضو تلگرام

عضو در عضو تلگرام

عضو در عضو تلگرام

شاید شما نگران این موضوع باشید که کاربران بعد از عضویت از کانال شما خارج و یا به اصطلاح لفت می دهند، در صورتی که کاربری از کانال شما خارج شود خود نرم افزار سکه های شما را پس خواهد داد البته برعکس این موضوع نیز هست و اگر شما ازکانالی که از طریق این نرم افزار عضو شدید خارج شوید سکه های آن از شما پس گرفته خواهد شد، این فرآیند هر چند روز یک بار انجام خواهد شد.

عضو در عضو تلگرام

عضو در عضو تلگرام

یکی دیگر از مزیت های خوب این نرم افزار راحتی استفاده از آن می باشد که کاربران میتوانند بدون هیچ گونه مشکلی با آن کار کنند. از لحاظ ظاهری این نرم افزار تقریبا تمام عناصر مورد نیاز برای سادگی و گیرایی را رعایت کرده است و زبان ساده ای برای انتقال کاری که قرار است انجام دهد را به کار برده است.

ویژگی های نرم افزار عضو در عضو:

  • ورد به نرم افزار از طریق تلگرام بدون واسطه
  • رابط کاربری آسان و روان
  • افزودن اعضای کاملا ایرانی به کانال شما
  • افزودن اعضای کاملا حقیقی به کانال شما

سایت برنامه ی عضو در عضو تلگرام : ozvdarozv.ir

سایت گروه برنامه نویسی اندرومدا : andromedaa.ir

برچسب ها:
مقالات مشابه
 نازنین
       
تگلرام از گوشی نصب کنم
تگلرام


بستن

 حامد عدل
       
عالی
عاشقم باش عاشقت باشم


بستن

 یوزارسیف
       

سلام کسی نیست که باهاش بحرفم؟


بستن

 ممد
       

عشقت بی حدو اندازس


بستن

 انالتت
       
اتالتتا
لتتالاتت


بستن

 وحید
       
چت
چطوری میتونم با همین برنلمه کانالارو ببینم و دیگه تلگرام نصب نکنم


بستن