Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

10 نرم افزاری که سرعت موبایل شما را افزایش می دهند - قسمت اول

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
14:16:16 1395-01-02
برنامه ای برای افزایش سرعت موبایل

اندروید علاوه بر اینکه توسط شرکت گوگل بسیار بهینه شده است ولی بعد از مدتی سرعت آن کم می شود.این عامل باعث می شود کاربر بعد از مدتی نمی تواند از همه قدرت و سرعت گوشی خود استفاده کند و از گوشی خود خسته می شود. این جا شما باید به یک برنامه تقویت کننده گوشی روی بیاورید تا به کمک آن سرعت گوشی خود را بهبود ببخشید. در این مقاله ما 10 تا از بهترین برنامه های اندرویدی که شما را در این مسیر یاری می کنند را گرد آورده ایم. با لرن روت همراه باشید.

1-Android Assistant

این برنامه به شما کمک می کند تا علاوه بر حافظه Cache دیگر اطلاعات موقتی روی گوشی خود را نیز پاک کنید. برنامه هایی هنگام روشن شدن گوشی نیز به صورت اتوماتیک اجرا می شود و سرعت گوشی شما را کم می کند را نیز می بندد.از دیگر قابلیت های دیگر این برنامه این است که می تواند چندین برنامه (فایل APK) را به صورت همزمان نصب و حذف کند و نیازی به دخالت انسانی ندارد.

همچنین می توانید برنامه های خود را از حافظه گوشی به حافظه جانبی منتقل کنید تا فضای بیشتری در اختیار گوشی شما باشد تا بتواند باتری را در حالت ذخیره انرژی به میزان بیشتری نگه دارد و عمر باتری نیز بیشتر می شود. حجم این برنامه بسیار کم است و فضای خیلی کمی از گوشی شما را اشغال می کند.

 

2- ROM Toolbox Lite

ROM Toolbox Lite یک چاقوی همه کاره سوئیسی برای گوشی موبایل شماست. یک اپلیکیشن همه کاره که تعداد بسیار زیادی از برنامه های اساسی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید گوشی موبایل خود را بهتر از همیشه مدیریت کنید.

از ویژگی های بسیار خاص و جالب ROM Toolbox Lite این است که شما می توانید به کمک این برنامه از اپلیکیشن های خود بک آپ بگیرید و یا بک آپ های قبلی خود را بارگذاری کنید، می توانید برای مدیریت فایل ها و همچنین عوض کردن فونت سیستم خود نیز از این برنامه استفاده کنید.

نسخه اصلی این برنامه ویژگی هایی مانند پیدا کردن برنامه، پاک کننده Cache گوشی، کنترل کننده پردازنده، بهینه کننده حافظه و... را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

3- 3C Toolbox

3C Toolbox مجموعه از ابزارهایی است که آن را به یک برنامه همه کاره برای مدیریت بهتر گوشی تبدیل کرده است و به کاربر اجازه می دهد تا نرم افزارهای گوشی موبایل خود را همانند سخت افزار کنترل کند. برخی از ویژگی های یکپارچه و ابزارها عبارتند از کنترل کننده CPU، صفحه های نمایش، مدیریت RAM، مدیریت باتری، بهینه کننده سیستم و ... .

این برنامه همچنین می تواند برای مانیتور کردن پردازش های پشت صفحه ای در گوشی، کارایی منابع، تنظیمات سخت افزارها و همچنین تغییر تنظیمات به منظور بدست آوردن سرعت و کارایی بهتر تغییر داد.

 

4- Clean Master

این اپلیکیشن چندین ابزار پشتبیان را در خود جای داده است، ابزارهایی مانند آنتی ویروس، تقویت کننده حافظه، مدیریت برنامه ها، کم کننده حجم برنامه ها و همچنین یک برنامه بسیار عالی برای حذف فایل های اضافی و غیرقابل استفاده روی گوشی است. Clean Master برای پیدا کردن برنامه هایی که بیش از حد مجاز از حافظه و پردازنده ها استفاده می کنند و یا باعث هنگ و یا قفل کردن گوشی بشود، گوشی را کاملاً چک می کند. این برنامه با حذف فایل های اضافی و موقتی و همچنین با تقویت حافظه باعث بهبود کارکرد باتری و طولاتی تر شدن عمر آن می شود.

 

5- DU Speed Booster

DU Speed Booster یک برنامه بسیار مفید و ظاهری کاربر پسند است که به شما ویژگی های کاربردی با طراحی بسیار عالی به شما ارائه می دهد. این برنامه ابزارهای متنوعی با نام های تقویت کننده حافظه، پاک کننده فایل های حذف شده، شتاب دهنده موبایل، تقویت کننده بازی و سرعت سنج شبکه را در اختیار کاربر قرار می دهد.

برچسب ها:
مقالات مشابه