Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

10 نرم افزاری که سرعت موبایل شما را افزایش می دهند - قسمت دوم

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
16:00:46 1395-01-25
برنامه ای برای افزایش سرعت موبایل

اندروید علاوه بر اینکه توسط شرکت گوگل بسیار بهینه شده است ولی بعد از مدتی سرعت آن کم می شود.این عامل باعث می شود کاربر بعد از مدتی نتواند از همه قدرت و سرعت گوشی خود استفاده کند و از گوشی خود خسته می شود. این جا شما باید به یک برنامه تقویت کننده گوشی روی بیاورید تا به کمک آن سرعت گوشی خود را بهبود ببخشید. این مقاله قسمت دوم 10 تا از بهترین برنامه های اندرویدی که شما را در این مسیر یاری می کنند. با لرن روت همراه باشید.

برای دیدن قسمت قبل می توانید روی این لینک کلیک کنید.

6- 360 Security

360 Security یک اپلیکیشن چند کاربردی است که بیشتر برای موارد امنیتی به کار می رود. این برنامه گوشی کاربر را برای پیدا کردن ویروس ها و فایل های ویروسی که می توانند از نظر کاربر مخفی بشوند، چک می کند و به کاربر کمک می کند از دست آنها خلاص شوند. این برنامه علاوه بر موارد بالا فایل ها و اطلاعات موقتی و Cache گوشی را نیز پاک می کند. با حذف این فایل ها و اطلاعات اضافی به شما کمک می کند تا فضای خالی بیشتری بر روی گوشی خود در اختیار داشته باشید و در نتیجه سرعت گوشی شما نیز افزایش پیدا می کنید.

http://media02.hongkiat.com/android-performance-apps/6-360-security.jpg

7- Greenify

Greenify یک برنامه سبک شده برای مدیریت برنامه هایی است که به صورت خودکار روی گوشی شما اجرا می شوند. این اپلیکیشن برنامه هایی را که در پشت صحنه گوشی شما مشغول به فعالیت و استفاده از منابع هستند را متوقف می کند و علاوه بر افزایش سرعت گوشی، عمر باتری را نیز افزایش می دهد. این برنامه همچنین از دسترسی غیرمجاز بقیه برنامه ها به اینترنت جلوگیری می کند و به شما اجازه می دهد تا مشخص کنید که کدام یک از برنامه ها می توانند از اینترنت استفاده کنند.

 http://media02.hongkiat.com/android-performance-apps/7-greenify.jpg

 

8- CCleaner

CCleaner یک برنامه محبوب برای کاربران کامپیوتر است که نسخه اندروید آن نیز منتشر شده است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا Cache گوشی خود را پاک کنند، فایل هایی که دوبار کپی شده اند را حذف کنند، برنامه هایی را نصب کرده اند را حذف کنند، اطلاعات تماس و پیام های خود را پاک کنند و نحوه استفاده برنامه ها از منابع سیستم را مشاهده کنند. این اپلیکیشن برای پاک کردن و بهبود منابع سیستم به کار می رود و عملکرد گوشی را بهبود می دهد.

http://media02.hongkiat.com/android-performance-apps/8-ccleaner.jpg

 

9- App MGR III

App MGR III یک برنامه دو قسمتی که شامل مدیریت برنامه ها و پاک کننده Cache گوشی است. این برنامه با استفاده از موارد طراحی گوگل یک رابط کاربری زیبا و کاربرپسند را طراحی کرده است. به کمک این برنامه شما می توانید فایل های اضافی و Cache همه برنامه ها را با هم و یکجا پاک کنید. این برنامه همچنین یک فضای ذخیره سازی مفید برای کاربر آماده می کند تا بتوانید به آسانی میزان استفاده برنامه ها از منابع را مشاهده کنید.

http://media02.hongkiat.com/android-performance-apps/9-app-mgr-iii.jpg

 

10- SD Maid

این برنامه با کم کردن حجم فایل ها با حذف اطلاعات و فایل های اضافی آنها از حافظه جانبی تمرکز کرده است. از یک موتور خیلی پیشرفته برای شناسایی و حذف فایل های اضافی که می توانند سرعت گوشی را در طولانی مدت کاهش دهند، استفاده شده است.همچنین کاربر می تواند تاریخچه تماس ها و گزارشاتی که بعد از حذف برنامه ها ممکن است باقی بمانند را نیز حذف کند.

http://media02.hongkiat.com/android-performance-apps/10-sd-maid.jpg

برچسب ها:
مقالات مشابه