Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

انگیزشی

3 راهکار عملی برای میلیارد شدن

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
23:23:42 1395-02-31
معرفی 3 روش عملی برای تبدیل شدن به یک فرد میلیونر

بسیاری از مردم در ابتدای مسیر زندگی کاری خود اهدافی بلند از نظر مالی در نظر می گیرند تا به آنها در آینده دست یابند. بطور دقیق تر، افراد زیادی هستند که به دنبال راه هایی برای تبدیل به یک میلیاردر شدن می گردند. اگر بخواهیم صادق باشیم، هیچ حد و مرزی برای راه ها، تئوریها و پیشنهادات قابل استفاده برای تبدیل شدن به یک میلیونر وجود ندارد. اما قطعا فقط دانستن تئوریها کافی نیست. باید گام های عملی برای تبدیل شدن به یک میلیاردر را برداشت. درحالیکه دستیابی و قرار گرفتن در مسیر رسیدن به یک میلیارد کار ساده ای نیست ولی راهکارهای عملی محسوس و قابل درکی وجود دارد که هرکس برای تبدیل به یک میلیارد شدن می تواند بردارد. برای معرفی راهکارهای عملی تبدیل شدن به یک میلیارد، با لرن روت همراه باشید.

  • بر روی خود سرمایه گذاری کنید

جمله قدیمی "دانش برابر با قدرت است" چیزی نیست که کسی بتواند انکار کند. اگر شما میخواهید واقعا میلیاردر شوید باید بر روی خود سرمایه گذاری کنید و به آموزش پیوسته خود بپردازید. حتما این سوال برای شما پیش می آید که چگونه شروع کنید و با چه چیزی به خود آموزش دهید؟ شروع به نوشتن تمام علایق و سرگرمی های خود که دوست دارید انجام دهید روی یک کاغذ کنید. از بین این علایق دو یا سه مورد از آنهایی که دوست دارید بین 5 تا 10 سال آینده در آنها خبره شوید را برگزینید. تسلط برروی هریک از این موارد به میلیارد شدن شما و قرار گرفتن در مسیر آن بسیار کمک خواهد کرد.

دقت کنید که حتما 2 یا 3 مورد از علایق خود را انتخاب کنید زیرا ممکن است در آینده علاقه خود را به آن مورد از دست دهید، پس نیاز دارید جایگزین های مطمئنی برای آن آماده داشته باشید. به محضی که آموزش خود را شروع کردید، قادر به بهبود مهارت های خود در علایقی که در آنها استعداد بیشتری دارید خواهید بود. یافتن یک علاقه در خود و رسیدن به خبرگی در آن یکی از کلیدی ترین راهکارهای عملی برای تبدیل شدن به یک میلیاردر است.

  • یاد بگیرید چگونه درآمد و هزینه های خود را مدیریت کنید

اگر هم اکنون این مهارت در شما وجود دارد، شما قطعا یکی از مهمترین راهکارهای  تبدیل شدن به یک میلیاردر را برداشته اید. کار سختی نیست که مهارت های مدیریتی خود را افزایش دهید. می توانید مقالات مربوط به مدیریت درآمد و هزینه را مطالعه کنید و یا در کلاس های آموزشی شرکت کنید. از آن پس تمامی تراکنش های مالی خود را کنترل کنید. اصلا اهمیتی ندارد که چقدر درآمد دارید، مهم اینست که بر روند درآمد و هزینه خود کنترل داشته باشید. هم اکنون بسیاری از افراد مشهور وجود دارند که میلیاردها درآمد دارند ولی پس از مدتی ورشکست می شوند. دلیل این موضوع عدم رعایت مدیریت درآمد و هزینه است. این مهارت را یاد بگیرید تا در مسیر موفقیت و میلیارد شدن قرار بگیرید.

  • خود را متعهد به یاد گرفتن تجارت جهانی کنید

شما باید زمانی از خود را به پیگیری کردن مسائل تجارت جهانی و آموزش های مربوط به آن اختصاص دهید و در مورد فرصت های سرمایه گذاری بیاموزید. اگر شما این فاکتورها را در خود میبینید می توانید از خود انتظار میلیاردر شدن را داشته باشید.

اگر شما واقعا می خواهید میلیاردر شوید و آژادی مالی داشته باشید، باید مشتاق به انجام راهکارهای عملی فوق باشید و آنها را با جدیت بردارید. پس از آن در مسیر موفقیت و رسیدن به آزادی مالی قرار خواهید گرفت.

برچسب ها: