Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Instagram

30 هنرمند اینستاگرام که باید فالو کرد - قسمت 2

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
11:09:03 1394-08-19
Instagram , Follow , ایسنتاگرام ، فالو ، بهترین پیج های ایسنتاگرام ، فالو کردن اینستاگرام

ایسنتاگرام با اکانت های افراد مشهور، وبلاگ های مسافرتی، ویدیو های طنز و ... پر شده است. همچنین خانه خلاق ترین افراد در وب نیز هست. در این پست ما 30 تا از بهترین هنرمندان و نمونه کار آنها را برای شما آماده کرده ایم. قسمت دوم شامل 10 صفحه دوم این مجموعه سی تایی خواهد بود. لطفا با لرن روت همراه باشید.

Javier Perez
Javier Perez  پیجی با رویکردی خاص و سرگرم کننده دارد. طراحی های وی به صورت تصادفی بوده و همچنین از طرح های دنیای واقعی نیز استفاده می کند. مانند تراشیدن مداد و شیرینی ها و ...


Jo Klima
Jo Klima تمرکز این صفحه بیشتر بر نقاشی کردن درهم و برهم الگوهای اجسام است.


Joana Wirazka
Joana Wirazka یک نقاش خود آموخته است که نقاشی های خود را بر روی انواع سطوح از برگ های خشک شده گرفته تا پشت پاکت نامه ها انجام می دهد. وی از بیشتر از طبیعت، جهان و در کل زندگی الهام می گیرد. 


Jorge Lawerta
Jorge Lawerta یک تصویرگر ساکن والنسیاست. بر اساس پست های اینستاگرام وی، او از طرفداران فوتبال است و در خیلی از پست های وی این علاقه معلوم است. کارهای وی بیشتر روی پوسترها، استیکرها و طراحی های روی ماشین هاست. 


Julie Lee
Julie Lee این پیج نیز بر اساس تصویر غذا می پردازد. ویژگی تصاویر وی ترکیب غذاها با نوع چینش آنهاست. صفحه اینستاگرام وی پر از چینش های مختلف غذا هاست. 


Justin Maller
Justin Maller یک هنرمند دیجیتالی از نیویورک است که کارهای وی از شخصیت های کتابهای کمیک الهام می گیرد. آثار وی وابستگی بسیار زیادی به الگوهای متقارن و نامتقارن پیچیده دارد. 


Kristina Webb
با داشتن یک میلیون فالوئر شما نمی توانید از آن بگذرید. یک منبع بسیار عالی برای طراحی های رنگی و خلاقانه که مردم را به خلاق بودن بیشتر وادار  می کند. 


Lily Stockman
فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد، وی عشق و علاقه خود به نقاشی و هم چنین به گیاهان را در پست های اینستاگرام خود نشان می دهد. کارهای او اغلب از یک الگوی و رنگ های خاصی پیروی می کند. برخی از پست های او شامل عکس هایی از گل ها و مناظر طبیعی است.


Lorraine Loots
Lorraine Loots طراحی های مینیاتور را خیلی دوست دارد، او عموماً نقاشی ها خود را خیلی کوچک و یا به اصطلاح "نقاشی برای مورچه ها" انجام می دهد. اکثر کارهای وی در ابعاد 0.5 در 0.6 اینچ هستند، گاهی کوچکتر و گاهی بزرگتر. او همچنین کارهای خود را در وب سایتش به فروش می رساند. 


Manolo Saviantoni
Manolo Saviantoni یک هنرمند پیکسلی ایتالیایی است. کارهای وی بیشتر مناسب بازی ها و نرم افزارهای موبایل هستند.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 جابر
       

بلاخره بین این همه تبلیغ تو اینستاگرام میتونیم 4تا چیز درست و حسابی هم ببینیم.


بستن