Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

CSS

4 تا از بهترین کد جنراتورهای CSS برای توسعه دهندگان وب

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
20:08:57 1395-03-27
تولید کننده کد سی اس اس نرم افزار تولید کننده سی اس اس

در این مقاله ما 4 تا از بهترین تولید کننده های کدهای CSS را برای شما آماده کرده ایم تا به شما کمک کنیم بدون درگیر شدن با کدهای CSS و استایل دادن به عناصر خود بتوانید طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کنید. لطفاً برای ادامه این مطلب با لرن روت همراه باشید.

طراحان وب همیشه در جستجوی نرم افزاری هستند تا زمان های اضافی طراحی سایت خود را کاهش دهند و از انجام کارهای تکراری بپرهیزند. سی اس اس یکی از بخش هایی است که طراحان سایت همیشه با آن سر و کار دارند و نمی توانند به سادگی از آن بگذرند. در این اینجا ما چند برنامه از بهترین برنامه هایی که به شما کمک می کنند تا کدهای CSS خود را سریعتر تولید کنید. این برنامه های آنلاین به شما کد CSS شما را سریع تولید می کنند و شما تنها کافیست بدانید که می خواهید چه چیزی را طراحی کنید. همه این برنامه ها رایگان هستند و نیازی به هیچ گونه پرداختی ندارند.

 

     1- WAIT! Animate

ایجاد انیمیشن در CSS هیچ وقت کار ساده ای نبوده و نیست ولی به کمک این برنامه شما می توانید کد مورد نظر خود را به طور صحیح و کامل و خیلی سریع دریافت کنید. به کمک WAIT! Animate شما می توانید انیمیشن هایی با طول زمانهای مشخص بسازید و که به تعداد نامتناهی تکرار شوند و برای ساختن این کدها راههای زیادی رو به شما پیشنهاد میدهد که هر کدام را مناسب سایت خودتان دیدید می توانید انتخاب کنید.


     2-  CSS3 Generator

CSS3 Generator یک نمونه سنتی تر از برنامه Code Snippets است که شاید شما با آن آشنایی داشته باشید. CSS3 Generator بیش از 10 تولید کننده CSS دارد که شامل مرتب کننده ستون ها، نشان دهنده سایه و... است. متأسفانه کل این وب سایت دینامیک است و بر روی یک صفحه راه اندازی شده اند، پس هیچ لینک ثابت و دائمی به جنراتور های خاصی وجود ندارد. با این وجود کار کردن با این برنامه خیلی راحت بوده و همچنین روی تمام مرورگرها اجرا می شوند. برای دریافت کد می توایند روی تولید کننده کدی که می خواهید کلیک می کنید و از کد آماده شده استفاده می کنید.   


     3- Zilla Gradients

Gradients سایت ها همیشه یک معضل مهم بوده است. راه حلهایی برای تولید Gradients را با Sass وجود دارد، که خوب هم کار می کنند. ولی اگر شما از Sass استفاده نمی کنید، و یا فقط به یک ادیتور تصویری احتیاج دارید می توانید  ColorZilla Gradients استفاده کنید. این برنامه کاملاً رایگان است و یک ادیتور تصویری مانند فتوشاپ هم دارد که به شما در تولید کد کمک می کند. با تغییر اسلایدر در Gradients می توانید مکان و رنگ آن را عوض کنید. در اینجا شما هر چندتا رنگ که بخواهید را می توانید به آن اضافه کنید و یا از آن حذف کنید.


     4- Enjoy CSS

Enjoy CSS شبیه به یک تولید کننده کد و یک ادیتور تصویری در یک جاست. شما عناصر سایت خود را مانند دکمه ها، فیلدهای ورودی را می سازید و در همان حال کدهای CSS3 آن را به آنها اعمال می کنید. شما می توانید به کمک این برنامه هر چیزی که می خواهید را طراحی و پیاده سازی کنید. همچنین می توانید فونت های ادوبی خود را هم در آن امتحان کنید تا تأثیرات فونت بر آن را ببینید. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه کدها و قالب های آماده آن است که می توان از آنها در استایل دادن به دکمه ها و ورودی ها و جعبه ها و ... استفاده کرد.

برچسب ها:
مقالات مشابه