Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

اینترنت

6 وب سایت قانونی دانلود رایگان کتاب

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
23:37:22 1394-08-28
Download, Free eBooks, Free Download

وب سایت های بسیار زیادی وجود دارند که کتاب های زیادی برای دانلود قرار می دهند. برخی از آنها قانونی بوده ولی بسیاری از آنها غیر قانونی هستند. در این پست ما 6 منبع بسیار بزرگ کتاب را که می توانید به صورت رایگان کتاب از آنها دانلود کنید را معرفی می کنیم. لطفا با لرن روت همراه باشید.

1- Project Gutenberg

این سایت با داشتن بیش از 49000 کتاب یکی از مخازن بزرگ الکترونیکی کتاب در وب است. کتاب های این مجموعه در بیش از دهها بخش بندی جداگانه قرار میگیرند. آثار نویسندگان بزرگی مثل جان آستین، آگاتا کریستی و ... در این سایت موجود هستند. کتاب ها با فرمت های متفاوتی از جمله Kindle , ePub , pdf و در برخی از موارد به صورت صوتی موجود می باشند. شما می توانید با نام کتاب، نویسنده و دسته بندی و ... کتاب مورد نظر خود را جستجو کنید. دانلود کتاب از این سایت بیش از حد راحت است.


2- Book Boon

اگر شما به دنبال دانلود رایگان کتاب های مدیریت، بازاریابی و تجارت هستید این سایت را حتما ببینید. در این سایت بیش از 1000 عنوان کتاب موجود است. برای دانلود کتاب های اصلاً نیازی به ثبت نام ندارید البته برای دانلود از شما سه سوال می پرسد که رشته شما چیست ، آیا کار می کنید یا درس می خوانید و ایمیل شما را نیز برای ارسال روزنامه هفتگی شان را، از شما می پرسد.


3- Many Books

یکی دیگر از پایگاههای دیگر کتاب در اینترنت سایت Many Books است که با بیش از 30000 جلد کتاب دارد و در فرمت های متفاوت و مناسبی برای NOOK , Kindle , iPads و خیلی دیگر از کتابخوان های الکترونیکی آماده کرده است. برای دانلود کتاب های این سایت نیازی به ثبت نام ندارید و تنها سوالی که باید جواب بدهید این است که دوست دارید با چه فرمتی کتاب دانلود شود.


4- Free Ebooks

با ثبت نام رایگان شما می توانید به مجموعه خیلی بزرگ این کتاب خانه مجازی دسترسی کامل داشته باشید. کتاب های از علمی، تخیلی، مناسب کودکان ، کتاب های دانشگاهی و کتاب های صوتی هستند. این کتاب ها در دسته بندی های معمایی، طنز، مذهبی، علمی و ... بخش بندی شده اند.


5- Google Books

بخش رایگان Google Books کتاب های بسیار زیادی با فرمت های متفاوتی برای دانلود قرار داده است. همچنین شما می توانید نظرات و رتبه هایی که دیگر خواننده ها به این کتاب ها داده اند را نیز ببینید. این کتاب های در فضای ابری هستند به این معنی که شما در هر کجا که هستید می توانید و با هر دستگاهی که دارد می توانید به این کتاب ها دسترسی داشته باشید.


6- Open Library

Open Library یک مرجع آنلاین کتاب است که بیش از یک میلیون جلد کتاب دارد. این یک پروژه باز است به این صورت که کاربران می توانند کتاب های و دیگر اطلاعاتشان را در این منتشر کنند. برخی از این کتاب ها را می توانید رایگان دانلود کنید و برخی دیگر را می توانید امانت بگیرید و با برنامه دیجیتالی Adobe مطالعه کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه