Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Telegram

بات Elam

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
16:01:26 1395-10-13
معرفی بات Elam، یافتن بهترین پاسخ در کمترین زمان

اگر در زندگی روزمره برای شما سوال پیش میاد، میتونید سوالتونو توی @elambot بپرسید. بعد از اینکه سوالتونو داخل @elambot پرسیدین، سوال شما برای تمامی کسانی که از لحاظ مهارت و تخصص به سوال شما مرتبط باشند ارسال می شود و هنگامی که آنها پاسخ دهند، پاسخ ها برای شما ارسال می شود. با توجه به جمعیت 24 میلیونی کاربران ایرانی تلگرام، قطعا پس از پرسیدن سوال خود در سریع ترین زمان بهترین جواب ها را دریافت خواهید کرد. البته نگران سیل پاسخ ها نباشید. اگر پاسخی را نهایی کنید، سوال بسته شده و دیگر پاسخی برای شما ارسال نمی شود.

آموزش استفاده از @elambot را می توانید با زدن /menu در بات و انتخاب گزینه درباره Elam و سپس گزینه آموزش کار با Elam بصورت ویدیویی مشاهده کنید. همچنین می توانید نظرات و انتقادات خود را برای بهبود این سرویس از طریق گزینه ارتباط با ما به گوش سازندگان این ربات برسانید. در ادامه بخش های مختلف @elambot را برای استفاده شما توضیح می دهیم:

@elambot دارای 2 بخش اصلی است:

  1. پرسیدن سوال 
    در بخش پرسیدن سوال ابتدا متن سوالتان را وارد می کنید، اگر سوال مشابهی با جواب نهایی وجود داشته باشد، می توانید آن را ببینید و ممکن است به پاسخ خود برسید، در غیر اینصورت می توانید به مرحله بعد بروید. سپس از شما خواسته می شود دسته بندی اصلی سوالتان را مشخص نمایید، پس از آن شاخه های مربوط به آن دسته بندی نشان داده می شود تا بتوانید شاخه سوال خود را تعیین نمایید. سپس از شما خواسته می شود ارزشی برای سوال خود مشخص کنید. پس از آن از شما سوال می شود که تمایل دارید اسم شما در کنار سوالتان نمایش داده شود یا خیر. پس از انتخاب این مورد سوال شما در شبکه Elam پخش می شود و پاسخ ها یکی پس از دیگری برای شما ارسال می شوند.
  2. پاسخگویی به سوالات دیگران
    اما در بخش تنظیمات پاسخگویی اگر از منوی اصلی وارد شوید، می توانید دسته بندی هایی که در آنها مهارت دارید را ویرایش کنید. این دسته بندی ها و زیرشاخه های آن همانند بخش پرسیدن سوال هستند و انتخاب آنها نشانگر مهارت شما در آن زمینه است. همچنین می توانید کلیدواژه هایی که بصورت تخصصی در آنها کار می کنید را نیز وارد کنید تا سوالات حاوی آن کلیدواژه برای شما ارسال شوند. همچنین می توانید تعداد سوالات دریافتی در روز را تنظیم کنید، اگر محدودیتی در این زمینه ندارید گزینه 10+ را انتخاب کنید.

دو بخش کمکی دیگر نیز در منوی اصلی وجود دارد:

  • لیست سوالات: در این بخش می توانید سوالات را به تفکیک دسته بندی و یا بر اساس کلیدواژه جستجو کنید، پاسخ آنها را ببینید و یا به آنها پاسخ دهید.
  • پروفایل من: در این قسمت نیز می توانید سوالاتی که مرتبط به شما هستند را با جزئیات ببینید، نظیر سوالاتی که به آنها جواب داده اید، سوالاتی که پرسیده اید و یا سوالاتی که از شما پرسیده شده است. در این بخش همچنین می توانید ارزش کسب شده خود بابت پاسخ به سوالات را مشاهده کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه