Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

Android

لرن اپ: پیام رسان ایرانی هدهد

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
16:36:36 1395-02-13
ارسال و دریافت پیام به کمک پیام رسانی، نرم افزاری برای ارسال و پیام در موبایل

با توجه به وجود نرم افزارهای متفاوت پیام رسان برای تلفن های هوشمند عدم وجود یک برنامه پیام رسان ایرانی که هماهنگ و همگام با نیازهای بومی باشد به شدت احساس می شد. خوشبختانه پیام رسان ایرانی هدهد توانسته این جای خالی را تا حد زیادی پر کند. در این مقاله به معرفی نرم افزار پیام رسان هدهد بپردازیم. با لرن روت همراه باشید.

حال به بررسی این نرم افزار می پردازیم:

با باز کردن نرم افزاری با لیست پیام ها روبه رو می شویم که همانند دیگر نرم افزارهای پیام رسان رشته هایی برای نشان دادن پیام ها به هر شخص نشان می دهد. با لمس کردن هر کدام از این رشته ها وارد پیام های آن شخص می شوید. با تماس دکمه منو از گوشه بالای سمت راست با منوی همانند تصویر زیر روبه رو می شوید.

این بخش منو شامل 6 قسمت متفاوت می باشد که هر کدام به ترتیب توضیح داده خواهند شد.

استیکر

بانک پیام

شخصی سازی

پوشه ها

ضد تبلیغ

تنظیمات

 

 

 

 

استیکر: با باز کردن این بخش شما می توانید لیست استیکرهایی را که می توانید از آنها استفاده کنید را می بینید. ولی قبل از استفاده کردن باید استیکرهای مورد نظر خود را اضافه کنید. به این صورت که ابتدا دسته بندی استیکر دلخواه با انتخاب می کنید و بعد از باز کردن آن گزینه "افزودن به استیکرها" را انتخاب می کنید. حال می توانید در هنگام ارسال پیام به شخص دیگری از این استیکرها نیز استفاده کنید. برای حذف استیکرها نیز همین مسیر را رفته و بر روی استیکر مورد نظر کلیک کنید و گزینه حذف از استیکرها را انتخاب کنید.

بانک پیام: با باز کردن این بخش شما با لیست پیام هایی که در دسته بندی های مناسبتی جداگانه قرار گرفته اند روبه رو می شوید. با کلیک بر روی هر کدام از این دسته بندی ها پیام های مربوط به آن بخش را می توانید ببینید و در صورت تمایل می توانید آن ها را برای شخص دیگری ارسال کنید. در گوشه پائین سمت چپ یک آیکون قلب نیز وجود دارد که در صورتی که از پیامی خوشتان آمد می توانید آن را لایک کنید. در قسمت برترین ها نیز می توانید پیام هایی را که بیشترین لایک ها را گرفته اند را مشاهده کنید.

شخصی سازی: با رفتن به این بخش می توانید این نرم افزار را مطابق دلخواه خود تغییر دهید. تغییر تم و رنگ اصلی برنامه، اندازه فونت، ایجاد پس زمینه، شکل پیام ها و ... از مشخصاتی است که شما می توانید آنها را تغییر دهید.

پوشه ها: در این بخش شما می توانید پیام های خود را در قالب 4 بخش کلی صندوق ورودی (پیام های دریافتی)، ارسال شده ها (پیام های ارسالی)، پیش نویس ها و علاقه مندی ها مشاهده کنید.

ضد تبلیغ: این بخش یکی از نقاط قوت این برنامه می باشد که به شما کمک می کند تا از دست پیام های تبلیغاتی که شما را اذیت می کنند خلاص شوید. با رفتن به این بخش و انتخاب گزینه ای که در پائین سمت چپ قرار گرفته است شما می توانید یک لیست سیاه را ایجاد کنید و با وارد کردن شماره های تبلیغاتی از دریافت پیام ها خودداری کنید. با اینکار از این به بعد اگر پیامی تبلیغاتی برای شما ارسال شود دیگر مزاحم شما نخواهد شد و بدون اینکه اعلامیه ای نشان بدهد به صندوق لیست سیاه خواهد رفت.

البته در منو و در جلوی گزینه ضد تبلیغ یک گزینه وجود دارد که در صورت دلخواه می توانید با خاموش کردن این سرویس پیام های تبلیغاتی را دریافت کنید.

تنظیمات: در این بخش شما می توانید تنظیمات کلی این برنامه را تغییر دهید و همچنین در قسمت پائینی می توانید اطلاعاتی در مورد این برنامه و همچنین تماس با سازندگان برنامه داشته باشید. قدرت رمز گذاری بر روی برنامه، خلاصه سازی و ... نیز جزء مواردی هستند که شما می توانید در این بخش با آنها سر و کار داشته باشید.


 

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه