Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ : دیوار

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
18:47:18 1394-09-24
دیوار برنامه ای برای فروش و خرید کالاهای دست دوم

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که خواسته باشید کالای خود را بفروشید و یا کالایی دست دوم را بخرید. دیوار به شما کمک می کند تا کالای خود را بفروشید، کالایی که می خواهید را بخرید و .... دیوار این نیاز شما را به بهترین حالت ممکن برطرف می کند. برای ادامه این مقاله لطفا با لرن روت همراه باشید.

شاید تا به حال احتیاج پیدا کرده باشید که بخواهید کالایی را بفروشید و یا خواسته باشید یک کالای دست دوم بخرید ولی راه آن و یا بهتر بگوییم راه آسان را ندانسته باشید، شما برای این کار می توانید از این برنامه استفاده کنید تا دیگر نیازی به جستجوی مغازه های سطح شهر برای خرید یا فروش نداشته باشید. این برنامه با داشتن بیش از 100هزار آگهی در روز تمامی نیازهای شما را پوشش می دهد. نسخه موبایل این برنامه به شما کمک می کند تا در همه جا بتوانید از این برنامه استفاده کنید و یا در صورت نیاز می توانید به سایت مربوطه مراجعه کنید.

این برنامه با داشتن بیش از ده ها دسته بندی کلی و بیش از صد زیر دسته بندی به شما امکان می دهد تا دقیقا آنچه که نیاز دارید را پیدا کنید. املاک، وسایل نقلیه، استخدام و کاریابی، خدمات، اجتماعی، سرگرمی و فراغت و ... جزء دسته بندی های این برنامه می باشد.

یکی از نقاط قوت این برنامه سادگی کار کاردن با آن است، که باعث می شود کاربر خیلی سریع کار خود را انجام دهد و دچار سردرگمی نشود.

این اپلیکشین به عنوان بهترین نرم افزار گروه کسب و کار در دومین جشنواره نرم افزار های موبایل ایران انتخاب شده است.

چگونه کار میکند:برنامه دیوار شامل دو بخش فروش کالا و یا جستجو برای کالا می باشد؛ که با هم نگاهی به این دو بخش می اندازیم.

نحوه ارسال سفارش:

برای درج آگهی نیازمندی در این برنامه تنها نیاز است که شما روی علامت + کلیک کنید. در اینجا صفحه قوانین برای شما باز می شود بعد از کلیک بر روی "با قوانین دیوار موافقم" سپس صفحه ای برای شما باز می شود که در آنجا باید موضوع آگهی تان را مشخص کنید.

(روی دکمه انتخاب کلیک کنید و سپس دسته بندی و زیر دسته بندی های کالای خود را انتخاب کنید) برای مثال در عکس های زیر ما می خواهیم مشخص کنیم که کالایی که می خواهیم بفروشیم یک موبایل اپل است.

حال در صفحه باز شده شما باید قیمت، سازنده (برای مثال زیر اپل، سامسونگ، ...)، نوع آگهی (فروشی یا درخواستی)، عکس (یا عکس های) کالا، ایمیل، تلفن، قابلیت گفتگو بر روی کالا، محل آگهی (چه شهری و در چه منطقه ای)، عنوان آگهی و در آخر هم توضیحی بر روی کالا باید بدهید. بعد از ثبت آگهی باید منتظر تأیید ناظر باشید تا پیام شما در سایت نمایش داده شود. (در این جا می توانید پیام خود را حذف،ویرایش و یا ارتقا بدهید)

 


برای جستجوی کالا:

شما روی آیکون ذره بین کلیک می کنید. سپس در صفحه ای که برای شما باز می شود می توانید در قسمت جستجو کالای مورد نظر خود را تایپ کنید. در قسمت زیر نوار جستجو نیز می توانید مشخص کنید که چه نوع دسته بندی مد نظر شماست و یا همچنین می توانید از فیلترهای آن استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید از قسمت سمت راست شهر خود را تغییر دهید.

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 معصومه
       
انتقاد
امکان حذف اگهی خیلی مشکل است اسانش کنید


بستن

 نوبخت جباری
       
خلال کن. خلال کن پیاز_خلال کن سیب زمینی _ نوین گر
سلام میخواستم آدرس سایت ثبت کنم ولی این امکان برای آگهی من نبود حاضرم مبلغ را هم بدهم و امکان پرداخن این مورد برای من فعال نیست


بستن

 مهمان
       

حرف نداره


بستن

 مهمان
       

سلام چرا من نمیتونم اگهی بزارم


بستن

 دیجیتال
       
مشکل
آگهی ثبت نمیشه


بستن

 مسعود
       

سام دوستان


بستن