Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

لرن اپ: والیبال حرفه ای Pro Volleyball

نویسنده : کامران جعفری
تاریخ انتشار:
10:30:50 1395-03-23
معرفی بازی ایرانی والیبال حرفه ای

اگر نخواهیم اسم شاهکار بر روی آن بگذاریم، بدون شک بازی والیبال حرفه ای یکی از جذاب ترین  و هوشمندترین بازی های اندرویدی ساخته شده توسط بازی سازان ایرانی است. اگر به بازی والیبال علاقه مند هستید، مطمئن باشید با نصب این بازی بر روی تلفن همراه خود، ساعت های زیادی از زندگی خود را از دست خواهید داد! برای بررسی بیشتر و تصاویر جذابی از بازی والیبال حرفه ای، با لرن روت همراه باشید.

استودیو بازی سازی هه ستی یاری، با خلاقیت و توانی بالا، بازی جذاب والیبال حرفه ای را منتشر کرد که با استقبال زیادی از سوی کاربران ایرانی در مایکت و کافه بازار مواجه شد. تا امروز که این نقد و بررسی بر بازی والیبال حرفه ای نوشته می شود، این بازی در کافه بازار بیش از یکصد هزار دانلود داشته است که باعث می شود این بازی در دسته بازی های موفق کافه بازار محسوب شود. همچنین این بازی به تازگی در مایکت نیز منتشر شده است.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 1

گرافیک بازی والیبال حرفه ای

از لحاظ گرافیکی، بازی در سطح متوسطی قرار دارد و ایراداتی به آن وارد است. بطور مثال چهره و اندام تمامی بازیکنان یک تیم شبیه یکدیگر است که می توانست با تغییری حتی جزئی برای هر بازیکن، بر جذابیت بازی بیفزاید. ایراد دیگر در نمای ورزشگاه است که عکسی بطور ثابت در طول بازی مشاهده می شود. اگر تحرکی از سوی تماشاگران مشاهده شود، باز هم بر جذابیت بازی می افزاید. بطور کلی اگر بخواهیم در مورد گرافیک بازی نظر بدهیم، گرافیک آن در سطح متوسطی قرار دارد و می تواند خیلی بهتر شود.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 2

گیم پلی بازی والیبال حرفه ای

نقطه قوت و بی نظیر این بازی، در گیم پلی آن است. گیم پلی بازی والیبال حرفه ای، بسیار روان و هوشمند طراحی شده است. چیزی که شما را شاید ساعت ها به نشستن و بازی کردن وادار می کند، گیم پلی بازی است.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 3

ترکیب هوش مصنوعی و گیم پلی بازی، باعث می شود شما از بازی لذت ببرید. شما می توانید حریف خود را براساس تیم های موجود و با توجه به اینکه آن تیم را از حالت قفل خارج کرده باشید یا نه انتخاب کنید و سپس آن را در یکی از 3 حالت آماتور، عادی و حرفه ای قرار دهید. در حالت حرفه ای، حریف شما بسیار هوشمندانه عمل خواهد کرد و شما را به چالش خواهد کشید.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 4

اما اگر بخواهیم بطور دقیق تر در مورد گیم پلی بازی صحبت کنیم باید در مورد بخش های مختلف موجود در والیبال نظیر سرویس، اسپک، دفاع و دریافت صحبت کنیم. امکانات متنوع والیبال حرفه ای برای هریک از این بخش ها جالب توجه است. بطور مثال برای سرویس زدن شما 4 انتخاب دارید. می توانید سرویس ساده بزنید، سرویس موجی، جهشی پرشی و چکشی هم امکان پذیر است. برای اسپک زدن شما می توانید انتخاب کنید اسپک سرعتی باشد یا قدرتی، مهاجم اول بزند یا دوم و یا حتی می توانید از دوبل وسط و یا پایپ استفاده کنید. در بخش دفاع می توانید تک دفاع، دو دفاع و یا 3 دفاع به روی تور ببرید که هر کدام به ترتیب تعداد زمان بیشتری طول می کشد تا به تور برسد و شما باید مهاجم هدف حریف را حدس بزنید و با توجه به زمان، حالت دفاعی را مشخص کنید. دریافت ها در والیبال حرفه ای همیشه با لیبرو است. یکی از مشکلات گیم پلی شاید همین باشد. شما امکان دریافت توپ با سایر بازیکنان را ندارید و بطور کلی همیشه 4 بازیکن در زمین می بینید و بازیکنان عقب زمین هیچوقت حضور ندارند مگر اینکه در حالت سرویس باشید و در حالت پایپ که در این زمان ها بازیکن پنجم هم اضافه می شود.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 5

والیبال حرفه ای امکانات متنوعی هم در منوی آن قرار داده است. شما می توانید بازی دوستانه انجام دهید. همچنین می توانید کاپ حذفی برقرار کنید. انجام لیگ جهانی منوط به باز کردن قفل تمامی تیم ها است. می توانید به سالن تمرین برید و تمرین کنید. ضمن اینکه والیبال حرفه ای در اولین اجرا به شما آموزش کامل بازی را هم ارائه می کند.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 6

شما می توانید با خرج سکه بعضی از المان های بازی را ارتقا دهید. بار کردن قفل تیم ها، توپ ها و ورزشگاه ها از این دست موارد می باشد. شما با انجام بازی و برد در آنها می توانید سکه بدست بیاورید و یا می توانید به فروشگاه بروید و از آنجا سکه بخرید. یکی از ایرداتی که میتوان در این بخش به بازی گرفت و از لحاظ تجربه کاربری خیلی جالب به نظر نمی رسد، وجود محدودیت زمانی در بعضی از خریدها می باشد. بطور مثال با خرید یک توپ، آن توپ برای 45 روز قابل استفاده است و دوباره قفل می شود.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 7

در ابتدا ممکن است این بازی را بر روی گوشی خود نصب کنید و به تنهایی به بازی بپردازید. پس از مدتی با دوستان خود آن را انجام خواهید داد. اما پس از آن احتمالا دوست دارید با دوست خود به رقابت بپردازید. بله منظور ما بازی دو نفره است. خوشبختانه بازی ساز والیبال حرفه ای فکر اینجای کار را کرده است و بازی دو نفره امکان پذیر است. اما متاسفانه این حالت با استفاده از وای فای طراحی شده و ایرادات فراوانی دارد که معمولا منجر به عدم اجرای صحیح بازی دو نفره می شود. امیدواریم در نسخه های بعدی این بازی، بازی دونفره به زیرساخت بلوتوثی منتقل شود و ایرادات آن هم برطرف شود.

بازی والیبال حرفه ای - عکس 8

یکی دیگر از ایرادات این بازی را می توان به عدم پشتیبانی آن از همه دستگاه های اندرویدی عنوان کرد که امیدواریم این مشکل نیز در آینده برطرف شود.

سایر مواردی که می توان از آنها بعنوان تنظیماتی جالب توجه در جهت تلقین حس واقعیت بیشتر در جریان بازی نام برد می توان به امکان انتخاب لباس تیم ها، تنظیم سرعت بازی، تنظیم تعداد ست ها، تنظیم تعداد امتیاز در هر ست، تنظیم دوربین بازی، امکان تعویض در حین بازی مطابق با قوانین والیبال اشاره کرد.

همچنین این بازی بطور خودکار ذخیره می شود و شما می توانید هربار که از بازی خارج شدید ادامه آن را در دفعات بعدی مراجعه خود به بازی ادامه دهید.

از طریق لینک زیر می توانید بازی والیبال حرفه ای را دانلود کنید:

دانلود بازی والیبال ایرانی از مایکت

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 mohamad
       
تشکر ودست مریضاد
من ازبازی والیبال حرفه ای راضیم باچندایرادی داره. انشاء الله برطرف خواهد شد.ممنون ازبچه های استودیو هستی یاری.دم شماگرم


بستن

 امیر
       
انتقاد
چجوری دان کنم


بستن
کامران : از طریق لینک دانلود در پایان مقاله
سجاد : پایین مقاله که برا مایکته

 سهیل
       
انتقاد
لطفا درخواست دارم نام بچه های تیم ملی رو درست کنید و سریع تر تیم ملی های استرالیا و چین بفرستید


بستن
Ostooreh : از وقتی آپديت کردم و تیم ملی اضافه شده دیگه اسپک های روی تورو نمیزنه اعصابم خورد شده چیکار باید بکنم؟

 Ostooreh
       

از وقتی آپديت کردم و تیم ملی اضافه شده در قِلِقِ بازی تغییر کرده اسپک های روی تورو نمیزنه اعصابم خورد شده چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون


بستن

 Ostooreh
       

از وقتی آپديت کردم و تیم ملی اضافه شده در قِلِقِ بازی تغییر کرده اسپک های روی تورو نمیزنه اعصابم خورد شده چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون


بستن

 مهمان
       

قلق بازی تغییر کرده دیگه اسپک بزنه


بستن

 Ostooreh
       

از وقتی آپديت کردم و تیم ملی اضافه شده دیگه اسپک های روی تورو نمیزنه اعصابم خورد شده چیکار باید بکنم؟


بستن

 هادی
       
دمتون گرم
فوق العاده زیبا،جذاب باگرافیکی بالا


بستن

 هادی
       
دمتون گرم
فوق العاده زیبا،جذاب باگرافیکی بالا


بستن

 سیاوش
       
برای ثبت نام اکانت میخواهد
من والیبال را حذف کردم و دوباره انرا نصب کردم وقتی ثبت نام کردم میگوید اکانت قبلی را وارد کنید ولی من انرا فراموش کردم الان چکار کنم


بستن
هه ستی یاری : با سلام. برای بازیابی اکانت نسخه خود را به 1.8 ارتقا دهید سپس به بخش ورود بازی بروید و روی گزینه فراموشی نام کاربری کلیک کنید. در صورت هرگونه مشکل به ایمیل پشتیبانی بازی ایمیل بزنید.

 سیاوش
       
اکانت
من یکبار والیبال را حذف کردم و دوباره نصب کردم اما برای ثبت نام اکانت قبلی را میخواهد و من انرا فراموش کردم الان چکار کنم


بستن

 امیر حسین
       

الان من اکانت قبلی رو فراموش کردم چیکار کنم


بستن

 امیر حسین
       
انتقاد
الان من اکانت قبلی خود را فراموش کردم چیکارکنم


بستن

 رحیم
       
رمز و نامم را فراموش کرده ام
رمز و نامم را فرامش کرده ام


بستن

 حسین
       

این چرا لینک رو نمیاره


بستن

 حسین
       

این چرا لینک رو نمیاره


بستن
کامران : بزودی بازی در مایکت قرار داده خواهد شد و لینک آن اضافه می شود

 ابوالفضل رحیمی
       
رضایت
عااااااااااااااااااااااااااااااااالیه عالی


بستن

 محمد ساکی
       

من هرکاری می کنم نمی دانم چگونه رمز عبور را بنویسم هرایمیلی رامیگذارم قبول نمی کند


بستن

 عرفان نهاوندی
       

لطفا بررسی کنید بروی تبت من جواب نمیده


بستن

 محمد صمدی
       
والیبال حرفه ای
فقط میتونم بگم عالیه منتظر نسخه بعدی ام که توش المپیک هم داره


بستن

 علی
       
والیبال حرفه ای
سلام من وقتی میخوام اسمم رو بنویسم نمیاد لطفا هر چه سریع تر بهم بگیید


بستن

 آتوسا
       
بد
من نصبش کردم اما باز نمیشه موبایلم سونی اکسپریا vاست لطفاً کمکم کنید


بستن

 مهیار
       
دستتون درد نکنه
والیبال حرفه ال


بستن

 متین
       

تو قسمت کاپ وقتی بازی تموم میشه بازی منو میندازه بیرون و بازی بعدیشو نمیاره


بستن

 رامین
       

این بازی خیلی بازی زیبایی است ولی چند مشکل دارد که اینم انشاالله در آینده درست میشود . ممنون از استودیو هستی یاری با تشکر


بستن

 مهمان
       

با سلام ، کی آبدیت جدید 2.3. میاد


بستن