Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

بازی موبایل

لرن اپ: بازی Champ Man 16

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
22:59:00 1394-09-29
بازی Champ Man 16 چیست؟

بازی مناسب برای عاشقان فوتبال و مربی گری فوتبال؛ اگر همیشه آرزو داشتید که مربی گری یک تیم فوتبال را بر عهده داشته باشید این بازی شما را به آرزویتان خواهد رساند. در این مقاله ما به مرور نسخه 16 بازی Champ Man پرداخته ایم. با لرن روت همراه باشید. 

نام بازی : مرد قهرمان -  Champ Man 
آخرین نسخه : 16
سازنده : Square Enix Ltd 
تاریخ انتشار : 24 سپتامبر 2015

بازی مناسب برای عاشقان مربی گری فوتبال؛ اگر همیشه آرزو داشتید که مربی فوتبال بوده باشید این بازی به شما کمک می کند تا به آرزوی خود برسید. نسخه قبلی این بازی در حدود یک سال پیش عرضه شد و چند ماه پیش نیز نسخه آخری این بازی وارد بازار شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

مرد قهرمان – 16 یک بازی مربیگری فوتبال است که شامل 20 فصل از مسابقات تیم های آفریقای جنوبی گرفته تا مسابقات کاپ های قهرمانان آسیا و حتی لیگ های کشورهایی نظیر سنگاپور و استرالیا. قهرمان مسابقات شدن در این بازی تنها به تمرینات سخت نیازی ندارد، بلکه باید بازیکنان خود را با طراحی برنامه های تمرینی، تمرین دهید (کل تیم را)، آنها را پرورش دهید وهمچنین مهارت های فردی هر کدام را پیشرفته تر کنید.

بازی Champ Man 16 اولین بازی مربی گری واقعی فوتبال بعد از بازی مشابه و مشهور Football Manager است با این تفاوت که برعکس بازی رقیب خود این بازی به صورت کاملا رایگان قابل دانلود است.

این نسخه بازی برای موبایل ارائه شده است که باعث می شود ما در همه جا بتوانیم به تیم خود دسترسی داشته باشیم. موتور برنامه ریز برای مسابقات در این بازی بسیار عالی کار می کند و واقعی به نظر می رسد. درجه بندی برخی از بازیکنان زیاد به واقعیت نزدیک نیست ولی درجه بندی بازیکنان و تیم های لیگ های معروف کاملا واقعی هستند.شناسایی بازیکنان در اینجا همانند بازی Football Manager بسیار عالی است و با کمک فیلترهای پیشرفته می توانید بازیکنانی را که به آنها احیتاج را دارید را پیدا کنید.یک موتور جستجو نیز وجود دارد که می توانید بازیکنان را بر اساس نام آنها جستجو کرده و بازیکن مورد علاقه خود را پیدا کنید.

در اینجا شما می توانید هم از تیم های معروف اروپایی استفاده کنید و همچنین می توانید تیم خود را از صفر بسیازید و به قهرمان تبدیل کنید.

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه