Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

بازی موبایل

لرن اپ: معرفی بازی Cut the Rope 2

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
15:53:34 1394-12-01
معرفی بازی جذاب موبایل Cut the Rope راهنمایی و کمک

Cut the Rope یک بازی معماگونه است که شما عاشق آن خواهید شد. این بازی با بیش از 500 میلیون دانلود در سرتاسر دنیا جزء بهترین بازی های موبایل قرار گرفته است. بیش از 400 مرحله بازی ، کاراکتر دوست داشتنی، آپدیت های همیشگی و دائم از ویژگی هایی است که این بازی را بسیار جذاب کرده است. لرن روت در این مقاله به بررسی کامل این بازی پرداخته است، با ما همراه باشید.

Cut the Rope یک بازی معماگونه است که توسط شرکت ZeptoLab روسیه توسعه داده شده است.این بازی نسخه های متفاوتی دارد که عبارتند از:

Cut the Rope: Holiday Gift (2010)

Cut the Rope: Experiments (2011)

Cut the Rope: Time Travel (2013)

Cut the Rope 2 (2013 iOS; 2014 Android)

My Om Nom (2014 iOS; 2015 Android)

Cut the Rope: Magic (2015)

هدف از این بازی رساندن غذا به موجود کوچک سبز رنگی به نام Om Nom است و در این حین نیز کاربر باید ستاره های این بازی را جمع آوری کند.

در هر مرحله آبنبات به وسیله یک یا چند نخ آویزان است و کاربر باید این نخ ها را با لمس آنها به کمک انگشت پاره کند. بازیکن باید این آبنبات ها را از چندین مانع رد کنند و همچنین می تواند از حباب ها نیز کمک بگیرد تا در نهایت غذا را به Om Nom برساند. هر مرحله از بازی درون یک جعبه صورت می گیرد که این جعبه ها عبارتند از جعبه های مقوایی، پارچه ای و ... که به زودی جعبه های جدیدی اضافه خواهند شد.

در هر مرحله امتیاز شما از 0 تا 3 ستاره در نظر گرفته می شود، که بر اساس اینکه از ستاره های درون صفحه چندتا را می توانید به دست بیاورید محاسبه می شوند.

اولین نسخه بازی Cut the Rope در اکتبر سال 2010 برای سیستم عامل iOS پخش شد.دو روز بعد یک نسخه HD برای دستگاه های iPad و در ادامه چندین نسخه رایگان با مراحل کمتر بیرون داده شد. 9 روز بعد این بازی با  داشتن 1میلیون خرید به گفته Chillingo سریع ترین فروش بازی iOS بود. نسخه اندرویدی این بازی در ژوئن 2011 منتشر شد. در سال 2012 نیز یک نسخه محدود این بازی برای مرورگرهای اینترنتی که  HTML5 را پشتیبانی می کنند پخش شد.

zapya - دریافت از بازار

 

در صورت تمایل به بررسی اپلیکیشن خود توسط وب سایت لرن روت از طریق این لینک با ما در تماس باشید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 یوسف
       
یوسف
دانلود


بستن

 یوسف
       
یونس
دانلود بازی


بستن