Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

چرا اکانت واتس اپ شما تعلیق شده است؟

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
21:18:20 1395-02-31
چرا واتس اپ به درستی کار نمی کند

چندین دلیل وجود دارد که واتس اپ یک اکانت را به حالت معلق در آورد. که در این حالت کاربر دیگر نمی توانید با اکانت خود دسترسی پیدا کند و با دیگران چت کند. لرن روت در این مقاله به معرفی روش هایی که به تحریم و تعلبق منجر می شوند پرداخته است.

1- استفاده از یک برنامه غیر رسمی

یکی از دلایلی که شما ممکن است از واتس تحریم شده باشید این است که از یک برنامه غیر رسمی مانند واتس اپ پلاس استفاده می کنید. کاربرانی که دسترسی شان قطع شده است ممکن است به خاطر استفاده از برنامه هایی باشد که خود واتس اپ آنها را توسعه نداده است و واتس اپ نمی تواند امنیت آنها را تضمین کند. شرکت واتس اپ ترجیح می دهد کاربران خود با به جای استفاده برنامه هایی که معتبر نیستند با برنامه هایی کار کنند که خود آنها را توسعه داده است و از امنیتشان مطمئن است.

2- ارسال پیام به کاربرانی که شما را در گوشی خود به عنوان مخاطب ذخیره نکرده اند

اگر کاربری تعدادی بسیار زیادی پیام را به شماره هایی که برای آنها ناشناس است بفرستد و یا به عبارتی برای دیگر مانند اسپم ها عمل کند واتس دسترسی آن کاربر را قطع می کند.

3- بلاک شدن توسط کاربران زیادی

یکی دیگر از دلایل می تواند این باشد که کاربر به خصوصی توسط تعداد زیادی از کاربران و به دفعات زیاد و در بازه زمانی کوتاه بلاک شده باشد.

4- ایجاد گروههای زیاد و اضافه کردن کاربرانی که نمی شناسید

تعداد گروههای که می سازید را اگر کنترل نکنید و بی رویه زیاد شود و کاربرانی که نمی شناسید را به آنها اضافه کنید نیز یکی دیگر از دلایل تحریم شدن اکانت شما توسط واتس اپ است. اگر می خواهید پیامی را برای همه بفرستید می توانید از راه Broad Cast  این کار را انجام بدهید.

5- استفاده از واتس اپ برای تبلیغ یک محصول

وقتی که می خواهید یک محصول را تبلیغ کنید، استفاده از واتس اپ برای این منظور می تواند یک راه خیلی بد باشد که منجر به تعلیق و تحریم حساب شما شود. برای تبلیغ شما می توانید از روش های دیگری استفاده کنید تا هم بهتر بتوانید کار کنید و هم دیگر در واتس اپ تحریم نشوید.

برچسب ها:
مقالات مشابه
 S
       

میخوام واتس اپ رو نصب کنم نمیشه


بستن