Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

موبایل

بهترین برنامه های مدیریت مالی

نویسنده : محمد مظفری
تاریخ انتشار:
21:55:55 1395-03-07
برنامه ای برای مدیریت پول

اگرشما نیز با حسابداری و مدیریت پول خود مشکل دارید شاید دوست داشته باشید تا از برنامه هایی برای مدیریت آنها استفاده کرده و در همه نیز بتوانید از آن استفاده کنید. لرن روت در این مقاله به بررسی و معرفی 3 تا از بهترین برنامه های مدیریت پول پرداخته است. برای ادامه این برنامه لطفاً با ما همراه باشید.

هر کدام از ما یک رابط عشق یا نفرت نسبت به پول داریم. ما به پول احتیاج داریم تا وسایل و چیزهایی که می خواهیم را بخریم، ولی انجام امور حسابداری مانند پول برای صورت حساب ها، غذا، لباس و ... برای برخی بسیار سخت و مشکل است.اگر شما نیز برای مدیریت پول خود مشکل دارید و دوست دارید که دخل و خرج خود را به صورت دقیق بدانید، می توانید از برنامه های حسابداری استفاده کنید. در این مقاله ما به 3تا از بهترین نرم افزاری تحت موبایل برای حسابداری پرداخته ایم.


Expense IQ                      قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

Expense IQ یک برنامه با طراحی بسیار زیبا برای امور حسابداری و مالی شخصی است که به شما اطلاعات و امکانات زیادی می دهد. میزان پول شما، هزینه های روزمره، صورت حسابهایی که باید بپردازید و ... از جمله امکانات این برنامه است. این نرم افزار همچنین گزارشاتی برای هزینه های شما ایجاد می کند و شما با یک نگاه متوجه می شوید که چگونه از پول خود استفاده کرده اید و در صورت بروز مشکل می توانید آنها را حل کنید. این برنامه برای چندین واحد پول ایجاد شده است و همچنین تراکنش های شما را به صورت جداگانه مشخص می کند و در آخر به دلیل اینکه از فضای ابری برای ذخیره داده ها استفاده می کند شما می توانید به آن اطلاعات از هر جایی دسترسی داشته باشید و یا با بقیه برنامه های مالیتان آن را هماهنگ کنید.


Fast Budget                      قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

Fast Budget نیز یکی دیگر از برنامه های حسابداری است که با داشتن طراحی ساده و یکپارچه به شما اطلاعات زیادی در مورد میزان پول و نحوه مصرفتان به شما می دهد. به کمک این اپلیکیشن شما علاوه بر داشتن مقدار حسابتان می توانید حساب کارت اعتباریتان را نیز چک کنید، آیتم ها را بر اساس دسته بندی مرتب کنید، و همچنین می توانید تراکنش های روزانه تان را خیلی سریع وارد این برنامه کنید. نمودار ها و چارت ها این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر بفهمید که در چه زمانی چه مقدار پول هزینه کرده اید. همچنین تقویم این برنامه به شما نشان می دهد که در چه تاریخی چه صورت حساب ها و قرض هایی را باید پرداخت کنید. به کمک این برنامه شما می توانید تا  دستگاه را با هم هماهنگ کنید.


Money Lover                       قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

Money Lover یک برنامه بسیار محبوب و فراگیر حسابداری است. این نرم افزار شامل ویژگی های پایه ای مدیریت پول، همگام ساز با دستگاههای دیگر، یاد آورنده صورت حساب ها، گزارش مصارف روزانه، پشتیبانی از چندین نوع واحد پولی، و یک ماشین حساب قوی می باشد. یکی از ویژگی های عالی این برنامه داشتن یک نقشه میزان مصرف پول کاربر است که به شما کمک می کند تا به صورت بصری میزان و نحوه مصرف پول خودتان را درک کنید. این برنامه رایگان است ولی برای استفاده از برخی از ویژگی های اضافی و پیشرفته شما باید هزینه آن را پرداخت کنید.

برچسب ها:
مقالات مشابه