Real Time Web Analytics پرسش و پاسخ Elam

قوانین سایت

yes وب سایت لرن روت (LearnRoute یک رسانه ی آموزشی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران کار می کند و تمام قوانین مکتوب و عرفی کشور را محترم می شمارد.

yes وب سایت لرن روت (LearnRoute)  یک وب سایت فارسی و ایرانی می باشد که در صورت برخورد با مصادیقی غیر از عرف انسانی و اسلامی و ضد قوانین ایران برخورد می کند.

yes در صورت مشاهده ی نظراتی از سوی کاربران که محتوای مناسبی نداشته باشند نظر مذکور به حالت انتشار در نخواهد آمد و در صورت تکرار، عضویت فردی که نظر را قرار داده است باطل می شود.

yes لازم است تمام کاربران جهت عضویت در سایت از نام کاربری درست و عرفی استفاده کنند، در صورت مشاهده ی استفاده ی کلمات نادرست و رکیک در عضویت افراد، عضویت آن ها لغو خواهد شد.

yes در صورت خرید هر یک از محصولات وبسایت آموزشی لرن روت (LearnRoute) کاربر می تواند با هماهنگی با مدیران سایت حداکثر تا سه روز محصول را مرجوع کند.

yes در صورت مشاهده ی محصولات تخصصی ما در دیگر وب سایت ها، وب سایت متخلف تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

yes فروشگاه های دیگر جهت تمایل به فروش محصولات ما لازم است تا با مدیران سایت در تماس باشند و در صورت امکان، این همکاری صورت پذیرد.

yes در صورت بروز مشکلی در فرآیند خرید محصولات از فروشگاه لرن روت (LearnRoute کافی است تا با فرستادن پیام از طریق صفحه ی درباره ی ما اقدام به رفع آن مشکل نمایید.

yes قرار دادن مطالب این وب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر اسم سایت لرن روت (LearnRoute) مجاز می باشد.

مدیریت وب سایت لرن روت (LearnRoute)

هرگز یادگیری را متوقف نکنید    Never stop Learning